Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor bejövök neki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor bejövök neki? (többi lent, nem olyan hosszú) f/14

Figyelt kérdés

Nemrég írtam egy lánynak instagramon, és ő is visszaírt.

Irogattunk egy kicsit egymásnak, miközben én írtam neki egy olyat ami utalt arra hogy bejön nekem, és erre a szövegre küldött egy ilyen emojit: [link] Ebből az emojiból én úgy vettem ki, hogy örült.


Később megkérdeztem tőle, (ne kérdezzétek miért) hogy meglett e már a fülbevalója, amit tudom hogy az utcán vesztett el. Ezt az üzenetet látta, de nem írt vissza.

Most akkor bejövök neki, vagy nem, vagy csak hülye kérdés volt az utolsó? Ha írni kéne neki megint, akkor mit írjak? Előre is nagyon köszönöm a válaszaitokat! :)



2018. máj. 9. 07:40
 1/5 anonim válasza:

Hát nem tudom...szerintem nem véletlenül nem írt vissza.

És a mosolygós fej lehet annak a jelentése is hogy tökre untatod csak valamit írnia kellett hogy ne bántson meg.

Persze lehet hogy fordítva van.

2018. máj. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem volt ideje visszaírni
2018. máj. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Biztos hogy volt ideje, mert két napja nem történik semmi. Hogyan tudakolhatnám ki, hogy bejövök e neki? Mit írjak? Vagy csak egszerűen kérdezzek rá, hogy tetszek e neki?
2018. máj. 9. 19:04
 4/5 anonim válasza:

Hát ne kérdezd meg. Nem véletlenül nem történik semmi 2 napja.

Inkább írd le neki őszintén hogy tetszik neked és kérdezd meg ő mit gondol rólad.

2018. máj. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia!Neharagudj,hogy ezt mondom,de én majdnem mindenkinek ilyen és ehez hasoló emojikat küldök lányként.Lehet,hogy utalni akart,de ne éld bele nagyon magad,mert ez csak egy emoji.Aztán ki tudja :)
2018. okt. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!