Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek jelen helyzetben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kecskebéka111 kérdése:

Mit tegyek jelen helyzetben? (Kicsi hosszú szöveg lent! )

Figyelt kérdés

Szóval úgy volt az egész, hogy egyik osztálytársam, aki egyben egy barátom (nem a legjobb, de jóban vagyunk és sok dolgot megosztunk egymással) szakított a barátnőjével, vagyis megcsalta, szóval 3 évvel idősebb csajjal kavart, és a csajhoz visszajutott, rámírt a csaj, hogy tudok-e róla valamit, de akkor még nem tudtam tényleg.

Utána 2-3 napig még irogattam a csajjal, semmi extra, csak kérdezgetett, utána picit sikerült megvigasztalnom, majd mondta, hogy ő inni akar velem valamikor. Mivel még 17 vagyok, és ő is, ezért nem adják ki sehol a piát.

Mondta, hogy nála vagy nálunk legyen valami, utána mondta, hogy náluk simán lehet, mert az anyukájáék is szeretnének megismerni, stb.

Ittunk picit, majd szüleivel is beszéltem pár szót.

Mondta a csaj, hogy ott is aludhatok nyugodtan, nem kell azért haza buszoznom így ittasan.

Megköszöntem, rendes volt velem, stb.

Rájöttem hogy nagyon beleestem a csajba, és nagyon tetszik, meg minden, és amikor ott aludtam nem mertem semmit csinálni, mert beszari voltam.

Nem tudom hogy ez mennyire gáz, vagy sem, de nem mertem egyszerűen megölelni, vagy akár megcsókolni, meg semmi...

Egyszerűen reggel fel kelt, mondta hogy most már nem érez késztetést arra hogy sírjon az osztálytársam után, mert mostmár sokkla jobban van.

Szerintem akart valamit a csaj tőlem, de nekem nem esett le.

Lehet hogy csak barát ként tekint egyébként rám? Vagy mi történhetett?

Azóta mondta hogy megy buliba, ott el is köszöntünk még aznap este egymástól, reggel azzal fogadott hogy volt 2-3 srác aki próbálkozott nála, de nem lett belőle semmi, meg volt aki megfogta a seggét. Na itt amikor ezeket elmondta, akkor ez engem olyan rosszul érintett, hogy már teljesen magam alatt vagyok. Megkérdeztem, hogy nem-e akarjuk megismételni azt hogy ott aludhatnék náluk, de mondta, hogy most be van táblázva előre 2 hétig minden hétvégéje, szóval utána akár lehet róla szó.

Azóta megtudtam hogy irogat valami sráccal, de azt mondta hogy csak barátok.

Attól félek hogy rám is csak úgy tekint..

Szerintetek mit kellene tennem? Tudassam vele valahogy, vagy már felejtsem el, mert úgyis mindegy, és tegyem túl magam nehezen? Vagy mit kellene csináljak?



2018. febr. 11. 19:36
 1/2 Dorten válasza:
Őszintén, nem tudtam a szöveg alapján ki venni a nemed, de nem számít hisz a mai világban minden előfordul.. Én azt ajánlom beszélj vele, ha már nála aludtál egy beszélgetéstől nem halsz meg, és konkrétan rá is kerdezhetsz hogy mit érez irántad... Ha kedveled, annyit mondj hogy te nem csak barátként tekintesz rá.. Ne légy túl nyomulos, nehogy úgy járj mint a bulis fiuk, de se túl vattacukor, nyálas mert akkor nem fog magabiztosnak tűnni, így azt gondolja nem bízol az erzelmeidben. Beszélj vele, röviden ennyi, és sikert hozzá :)
2018. febr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, a választ.

Közben beszéltem vele és azt mondta hogy ő csak barátkozni szeretne. Szóval levagyok hangolódva

Egyébként fiú vagyok.

2018. febr. 14. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!