Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki össze akar velem jönni viszont én nem érzek iránta konkrét szerelmet, inkább barátságot.Itt az a probléma,hogy valamiért nem tudok beleszeretni senkibe, pedig nem tudom,valamiért úgy érzem,talán a környezetem hatására hogy ez már normális lenne. Vagyis hogy így ez lenne úgymond az élet rendje. De nem tudom valami talán hiányzik belőlem egyszerűen nem tudok a fiúk iránt vonzalmat érezni. Viszont a srác nagyon kedves sokszor mentünk el valamerre ketten egyszerűen egy jólelkű ember. Sajnálnám ha elveszíteném mint barátot mert vele azt a társaságot is elveszíteném akikkel általa jóba vagyok, viszont nem tudnám szívem lelkem beletenni így egy kapcsolatba. Ti mit gondoltok, velem van a gond? 😕 16/l

2018. máj. 22. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Veled nincsen semmi gond, van ilyen. De a srácnak mindenképp mondd el hogy hogyan érzel. Amit leírtál ugyanúgy add elő hidd el meg fogja érteni. Képzeld el azt hogy ha összejönnél azzal a fiúval milyen szenvedés lenne mindkettőtöknek. Lehet hogy idővel változni fog de viszont ne erőltess semmit 👌👌
2018. máj. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincsen veled semmi gond, csak akkor menj bele egy párkapcsolatba, ha úgy is érzed, hogy szeretnéd.
2018. máj. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!