Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mennyire fura hogy 21 eves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire fura hogy 21 eves fiu letemre nem volt meg soha kapcsolatom vagy valakim?

Figyelt kérdés
2018. máj. 22. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Hidd el az sokkal furább hogy erre te rákérdeztél 21 éves fiú létedre.
2018. máj. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem fura. Sokan az egész életüket kapcsolat nélkül élik le, persze ezek közt van, aki direkt szingli akar maradni... 21 évesen nem vagy elkésve semmivel, előtted az élet, ha vágysz párkapcsolatra akkor talán épp ideje belevágni.


20/L

2018. máj. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem van 2 fiu baratom is. nagon jofejek es intelligensek is. es egyaltalan nem csunyak. de elfogultsag nelkul mondhatom. megse volt kapcsolatuk.. ez nem fura. neked mashogy hozza az elet. ne aggodj. amikor kell,akkor joni fog. bar tudom ...konnyu azt mondani :/

de legzel turelmes :)

18/L

2018. máj. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sok 21 év körüli srácot ismertem, akik ugyan ezt mondhatták el magukról, én is 21-22 voltam, amikor először komoly kapcsolatom lett, azóta is vele vagyok, már van 6 éve. Nem bánom, hogy előtte úgymond szingli voltam
2018. máj. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!