Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 14 éves fiú vagyok és még egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves fiú vagyok és még egy komolyabb kapcsolatom sem volt. Ez normális?

Figyelt kérdés

Az osztályombol mindenkinek van valakije, csak nekem nincs. Emiatt kezdem kicsit szarul érezni magam. Nem akarok kérkedni, de szerintem nem nézek ki rosszul... (kék szem, szőkés haj,184cm magas, sportos vékonyabb alkat)

És nem vagyok az a tipikus bunkó hülyegyerek.

És bevallom, már tényleg jó lenne tudni, hogy valakinek bejövök...

Ezt a kérdést leginkább lányoktól rdeztem.

Valakinek ezek alapján bejövök, vagy itt is semmibe vesznek?


Bunkó, rosszakaró emberek, kérlek ha nem muszáj ne szóljatok be, mert attol nem lesztek semmivel sem jobbak!



2017. jún. 29. 13:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor én 20 éves létemre mit szóljak?
2017. jún. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Ja ismerős a helyzet :D 19F de egyet mondhatok hogy attól még nem fog összedőlni a világ.. mindenkinek eljön az igazi.. én azért nyugottam bele
2017. jún. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
15%
Nekem leírás alapján szimpinek tűnsz :) (gondolod beszélgethetünk ;) ) Amúgy ismerek egy csomó nálad idősebb srácot akiknek még nem volt komoly kapcsolata 13/l
2017. jún. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

14 évesen teljesen normális.

Persze ha akarsz kapcsolatot azért neked kell tenned elsősorban... ismerkedni, stb. Anélkül nem fog menni.

2017. jún. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is most,18 évesen van az első komoly kapcsolatom :D Nem kell ezt elsietni,majd jön valaki :)
2017. jún. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Igen az, és pár év múlva nagyon nevetségesnek fogod találni hogy ezt megkérdezted 14 éves létedre. Amúgy kíváncsi vagyok, miért akartok ilyen hamar felnőni?
2017. jún. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Mert azthiszik hogy ha most nemlépnek akkor soha se fognak tudni..
2017. jún. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%

14 vagy! Majd 10 év múlva kezdj el aggódni, ha ugyanitt tartasz.

Egyébként mit értesz azalatt, hogy komolyabb kapcsolatod nem volt? Szexeltél már egyéjszakáson vagy mi?

Amúgy én 17 évesen tartok itt, 2 éve volt egy 3 hetes "járás" és annyi. De ezzel nem vagyok egyedül, a mi osztályunknak kb. fele teljesen "kezdő", nem is csókolóztunk még nagyon sokan. De senki nem érzi cikinek és senki nem is szólja meg ezért a másikat.

2017. jún. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

14 évesen nem gáz. Majd akkor lesz valaki ha nem számítasz rá. De nyugi sok időd van még. Ha elfogadsz egy tanácsot akkor ne itt ismerkedj szerintem.

14/L

2017. jún. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
amúgy a 7-esnek igaza van, én 14 éves korom óta aggódom és már 19 vagyok 5 év alatt meg sem tudom számolni hány álmatlan éjszakám volt, sohasem tudok beletörődni hogy nincs senkim és tényleg jogosan kezd el aggódni valaki 14 évesen ha érzi hogy nem tud lépni egy lánynál sem és még csak nem is egy népszerű alak.
2017. jún. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!