Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Velem lehet a fons hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem lehet a fons hogy nem volt még kapcsolatom? 15L

Figyelt kérdés
2017. máj. 13. 19:24
 1/7 A kérdező kommentje:
*gond
2017. máj. 13. 19:27
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet veled is, de nem biztos. Infók, kép nélkül nehéz megmondani. Nem ismerünk. Nem tudjuk, hogy nézel ki, nem ismerjük a tulajdonságaidat. Képet ne ossz meg itt, írd le őszintén, hogy milyen vagy belsőleg, a külső úgyis háttérbe szorul (jobb esetben).
2017. máj. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Belsoleg joszivu vagyok,konnyem baratkozok,kicsit csendesebb,de ha megtalalja valaki velem a kozos hangot akkor akar orakig is elbeszelgetek vele,felenk vagyok,akik szamomra fontosak azoknak barmiben segitek,megbizhato vagyok.Szerintem normalis vagyok es a belsommel nincs semmi kulonos.Csak nem vagyok egy szepseg..😔
2017. máj. 13. 19:47
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Küldj képet azt elmondom.
2017. máj. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A szépség relatív. Tuti van olyan akinek te vagy a leggyönyörűbb lány akit valaha látott. Az a baj, hogy ha nem vagy megelégedve magaddal akkor az "kisugárzik" belőled. Szerintem nem késtél le semmiről. Jön majd a srác, lehet hogy nem fehér lovon de jönni fog!
2017. máj. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha vékonyabb vagy ugymond akkor nincs probléma. Vagyis én eddig ezt vettem észre hogy ha valaki vékony nincs baja a fiukkal:)

És nem hinném hogy baj van veled:)

15L

2017. máj. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
26 vagyok és még nekem sem volt, csak ilyen egy éjszakások.
2017. máj. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!