Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mért nem volt még barátnőm?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem volt még barátnőm? Már annyira szeretnék valakit akit szerethetek.

Figyelt kérdés
Én tényleg egy olyan lányt szeretnék akit szeretni lehet és akivel boldog lehetnék..De eddig egyáltalán nem volt barátnőm..17 Éves vagyok.

2018. máj. 23. 19:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D ment a zöld kéz
2018. máj. 23. 22:14
 12/12 anonim ***** válasza:

Aki azt hiszi, hogy minden nőnek a pénz és a BMW a fontos, az okkal van egyedül, és ennek ez oknak köze sincs az anyagiakhoz :)

A szépség relatív témához meg csak annyit fűznék hozzá, hogy nagyon jókat írt az, aki mellete érvelt, nem tudom miért kellett lepontozni. Ha mindenkinek ugyan az jelenti a szépet, akkor mi értelme az "ízlés" szónak? Ilyen olvasatban mindenki ugyan azt a zenét szereti, ugyan olyan ruhákat hord, ugyan olyan fiúkkal/lányokkal jár, ugyan olyan filmeket szeret, mindenki ugyan olyan ízléssel rendelkezik, így a szó elveszti értelmét, és a világ teljeséggel unalmas. Van akit több ember lát szépnek, van akit kevesebb, de ez nem változtat a dolog relatívitásán.

Kérdező, neked meg azt üzenem, hogy számtalan oka lehet annak, hogy miért nincsen senkid, és ennyi információ alapján lehetetlen kideríteni, mégis mi a baj veled, vagy hogy van -e egyáltalán bármi gond. Ha gondolod írj privátot, és megpróbálunk rájönni.

2018. máj. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!