Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerethetek őt igazán?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethetek őt igazán?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy volt egy hatalmas nagy szerelmi csalódásom nem is olyan rég. 1 évig tartott. Most mással vagyok együtt de őszintén a randik alatt még a kapcsolatunk előtt sokáig nem hittem a dologban. Aztán változott a helyzet..megszerettem de sajnos ez nem maradt így. Egyszer szeretem egyszer nem. Nem tudom eldönteni hogy jó ez nekem vagy nem. Tényleg kész vagyok rá vagy mégsem. Úgy érzem túl tettem magam a múlton de lehet tévedek? Az előző srác akit szerettem annyiszor megbántott mégsem mondtam le róla..de ha ő szól egy rossz szót az végtelenül megbánt és újra elgondolkozok a dolgokon..mi lehet a baj? Remélem érthető voltam, bár nem biztos hogy ami most a fejemben kavarog szavakkal elmagyarázható..

2017. okt. 31. 16:54
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*szerethetem
2017. okt. 31. 16:56
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy túl az előzőn és szivatod azt a szerencsétlent. Szegény palimadár megint belszalad a késbe. Na pontosan ezért nem csajozok már vagy 2 éve.
2017. okt. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Sosem szivatnék senkit...pont azért mert engem már megszivattak és tudom, hogy milyen..éd lehet igazad van, nem vagyok teljesen túl az előzőn de amióta őt ismerem a másik már kevésbé érdekel..ha nem így lenne vagy teljesen igazat adnék neked abban, hogy semmit nem érzek a pasim iránt csak palira veszem akkor már rég szakítottam volna...sőt..össze sem jöttem volna vele
2017. nov. 1. 09:39
 4/15 anonim ***** válasza:
Ugyan már. Énis ismerkedtem ilyen csajjal. Ő is ezzel jött, hogy ő sose verne át mert már sokszor csalódott tudja miyen érzés. 4 hónapon át szivatott. Ennyit erről.
2017. nov. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Sajnállak, de én tudom magamról hogy nem vagyok ilyen. :)
2017. nov. 1. 10:57
 6/15 anonim ***** válasza:
Mindenki ezt mondja magáról ,mégis most is szivatod. Őt bszod le olyan dolgokért, amikk miatt még az előző pasid miatt zavar. Meg nem tudod eldönteni, hogy akarod-e vagy sem. Akkor minek jöttél vele össze?
2017. nov. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hogy miért jöttem össze vele? Mert kedveltem. Akkor is és most is..

Lebszom? Ezt honnan veszed? Meg sem említem neki ha valami rosszul esik..lehet ezen is változtatnom kéne..

2017. nov. 1. 11:14
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát te írod, hogyha nem is verbálisan, de magadban egyből felkapod a vizet és megbántva érzed magad. Pont azért, mert a régi pasiddal foglalkozol és nem vele. Azért meg, mert kedvelsz valakit nem kell összejönni, mert majd lekoptatod, miközben ő szerelmes.
2017. nov. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen, rosszul esik. De majd ha következőleg előfordul, beszélek vele. Azért írtam hogy kedvelem mert még én sem tudom pontosan mit érzek...néha pl úgy érzem vagy éreztem hogy képtelen vagyok szerelmes lenni akárkibe is de ez sem igaz..és lehet hogy az sem amit te mondtál...most hogy így egybe elolvasom rájöttem hogy ez nem lehet..én sosem tennék ilyet..voltak emberek még akiket kedveltem és nem akartam velük össze jönni miközben ők igen..mert bennük nem hittem..benne viszont igen...és ne vedd a fejedbe hogy minden lány olyan mint a te exed...az egyik barátnőm is bizonytalan volt a kapcsolata elején, őt is megbántották..és lám lassan egy éve együtt vannak és szeretik egymást..azért köszönöm a válaszod, ezt láva jobban át tudtam gondolni a dolgokat
2017. nov. 1. 11:41
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát, ahogy gondolod. Csak ezt az egy kifogást ne vedd a fejedbe, hogy azért nem vernéd át, mert te nem olyan vagy. Ezt mindenki így gondolja.


Azt meg nem vettem a fejembe, hogy az összes nő ilyen, csak szimplán nem bízok meg egyben sem, így azóta a csaj óta, nagyjából 1,5 éve senkivel még csak randizni se megyek el. Inkább élek a munkámnak és annyi. Az amúgyis jobb, mert így legalább nem kell valami debilre költenem a pénzem és 3 év múlva végre megvan a lóvé a Mustangra.

2017. nov. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!