Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan, hogy egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy fiú jól néz ki, mégsem beképzelt, bunkó, buta?

Figyelt kérdés

Elég sokszor hallani, és én is tapasztalatam már, hogy ha valaki jól néz ki, (nem is arra értem, hogy egy GQ modell, csak normális szinten jóképű), akkor attól teljesen elszáll, hogy ő az atyaúristen, az alafahím, egy csajozógép lesz akit pont nem érdekelnek mások érzései, mindenkit cikiz maga körül stb...

Az osztályomban is ez van, vannak a szerencsétlen kövér/pattanásos/ronda stb ''lúzerek'', akik teljesen alá vannak rendelve a ''szépfiúknak'', akik fullba nyomják a teljes elnyomást...

És valahogy olyan fura... Nincs olyan, hogy egy srác okos, jószívű, de eközben nem egy ronda, ápolatlan, önbizalomhiányos lúzer tipusú valaki?


Mert szerintem a vonzalom igenis fontos, és hiába bírom azokat a fiúkat belsőleg, mert pl okosak, akik esetleg csúnyák és hagyják elnyomni magukat, megelégszenek azzal, hogy ilyenek, még jólöltözni sem hajlandóak, de nem fogok vonzódni hozzájuk és a hozzáállásukhoz.

Szóval a kérdésem az, hogy léteznek normálisan kinéző, normális fiúk, vagy csak a filmekben? És ha léteznek, valami tipp, hogy hol keressem őket?


Bocsánat, ha nagyon általánosító lett, nyilván nem ennyire fekete-fehér a dolog, de átlagolva nekem ez jött le, és elég sok más embertől is hallom...



2018. máj. 24. 08:09
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én például nem tartom csúnyának magam, és hülyének meg nagyképűnek sem (bár ez most pont úgy hangzik :D ), szóval szerintem léteznek. Hogy hol keresd őket? Szerintem legjobb eséllyel társkeresőkön találsz, Tinder például. Később amúgy ha egyetemre mész, ott már nem lesz jellemző ez az elnyomás dolog, gondolom addigra kinövik ezeket legtöbben.
2018. máj. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
96%

Jó lenne, lányok ha végre észrevennétek hogy TI vagytok a legnagyobb motiváció nekünk! Egy “lúzerből” pont hogy TI tudnátok kihozni az igényes férfit. Ne a tökéletest várjátok hanem válasszatok egy jó “alapanyagot” és formáljatok férfit belőlük! Az ilyen “lúzereknek” csak útmutatásra (értsd: szájbarágásra) egy kis bíztatásra és női figyelemre van szükségük, csak addig amíg rá nem jönnek mi a lényeg (tényleg nem tudják!)


Annyi hogy otthon nem kaptak elég útmutatást/bíztatást de ez nem az ő hibájuk!


Ha igazi férfit akarsz, fejlessz ki egyet, találni nem fogsz mert azok már foglaltak ;)



38F/lúzerből lett sikeres “menő” férfi, azóta 2 gyerekes családapa

2018. jún. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!