Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan lanyok, akik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lanyok, akik kifejezetten a ronda arcu fiukat kedvelik?

Figyelt kérdés
2018. máj. 24. 23:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
79%

nincsenek

de ebben az esetben a szemelyiseg a fontos es nem az h h nezel ki

2018. máj. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
96%

A szépség relatív.

Ha nem vagy egy Hollywoodi modell akkor ne olyan barátnőt keress, ez evidens. Lehet valakinek Te fogsz tetszeni.

2018. máj. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem pl Bruce Willis nem egy kifejezetten jo pasi, megis minden no total odavan erte, nem veletlen! Igazi pasi, es ez sokkal tobbet er
2018. máj. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
LoL
2018. máj. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
#3 Bruce Willis igenis jóképű férfi. Fiatalon a nők bálványa volt.
2018. máj. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

A szepseg nem relativ :(


En peldaul orulnek, ha ugy neznek ki, mint Bruce Willis...

2018. máj. 25. 11:05
 7/31 anonim ***** válasza:
90%

Attól még, hogy vannak bizonyos ideálok, a szépség igenis relatív. Ha valaki szeret téged, szépnek lát, ilyen egyszerű. Nem is baj, ha nem a külsőddel hódítasz, mert rendes kapcsolatot arra nem is lehet alapozni. El kell érned, hogy megismerjenek, és akkor már csak a belső fog számítani.

(És nem, nincsenek olyan lányok, akik direkt a csúnyaságra mennek. :D)

2018. máj. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Csak ahhoz, hogy megszeressenek, kellene egy jo kulso, hiszen senki nem fog ismerkedni egy szamara visszataszito emberrel :(
2018. máj. 25. 13:20
 9/31 anonim ***** válasza:
93%
Amit tehetsz: fejlesztheted az öltözködési stílusodat, esetleg elmész fodrászhoz, és megkéred vágjon valami divatosabb hajat. Elmehetsz sportolni, és növeszthetsz izmokat, attól önbizalmad is lesz.
2018. máj. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Mindet megcsinaltam mar. Tobb fodrasznal is voltam. Rengeteg uj ruhat is vettem mar az elmult evekben. Sokkal tobbet koltottem ilyen dolgokray mint kellett volna. De annyian irtak itt ezeket a dolgokat, hogy mennyire fontosak. De mar banom, hogy annyit koltottem ra, mert semmit nem er az egesz.
2018. máj. 25. 13:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!