Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek egy lánynak se?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek egy lánynak se?

Figyelt kérdés
Számtalan módszerrel és hozzáállással közelítettem már meg: volt, hogy elmúlhatatlanul szerelmes voltam, máskor könnyen túltettem magam a kudarcon. Volt, amelyiket teljesen komolyan vettem, néha csak laza flört volt. Az teljesen oké, hogy nem tetszhetek mindenkinek, na de hogy senkinek?

2018. máj. 24. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Foglalkozz amennyit csak tudsz az önismereteddel, figyeld magad, hasonlítsd másokhoz. Ez segíteni fog, hogy ne legyél bizonytalan, rájössz, hogy mennyi erényed van az elmaradhatatlan hibák mellett, így magabiztos tudsz majd lenni, és ez már önmagában elég a lányoknak. Szóval tulajdonképpen a magabiztosság és mellette a jó önismeret teljesen elég egy érett lánynak. Meg persze ezzel jobban látod majd azt is, ki illik hozzád.
2018. máj. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Én azt mondom, hogy először egy erős barátságot kell kialakítani, és abból lesz a szép kapcsolat. Előny ha helyes, jó testű, népszerű, vicces vagy, van társasági életed, pozitív kisugárzásod van,... De ha belül szép vagy, akkor megtalálod egyszer a párodat.
2018. máj. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Mert beta vagy, robotkám. Incel. Stacy nem áll szóba az ilyenekkel, csak Chad f...án pörög.
2018. máj. 25. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Tényleg nem tetszhetsz bárkinek, és lehet, hogy te pont azokhoz mentél oda, akiknek nem tetszettél. Ha kitartó vagy, és nem adod fel soha, akkor higgy nekem, egy nap majd rádtalál a szerelem. Ki tudja, lehet van egy lány a sulidból vagy akárhol, akinek bejössz, de még hozzá nem mentél oda, mert te is úgy gondoltad, hogy vele nem menne, akárcsak a lányok akikhez odamentél.

Ha esetleg a külsőddel van gond(vagyis, hogy nem nézel ki olyan jól), akkor csak annyit tehetsz, hogy öltözz fel igényesen, találd meg a stílusod, mert abban fogsz igazán jól kinézni, amit szeretsz magadon hordani. És persze légy illatos, ápolt, azt a lányok nagyon szeretik.

Ha esetleg a viselkedésed nem tetszik a lányoknak, akkor próbáld magadban megkeresni azokat a dolgokat, amin látod, hogy nem a legjobbak, végezz önismeretet, és miután rájöttél a problémákra, változtass rajtuk, légy magabiztos, hidd el, te is sokkal jobban fogod magad érezni:) 16/L

2018. máj. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kata2006 válasza:
34%
Figyelj! Legyél velük kedves, de nem a pénz miatt kell szeretni valakit. Én sem tetszem senkinek. És én nem pénzért szeretek, hanem ha kedves, akkor ennyi. De ha nem, és ez meg az, akkor meg tqkarodjon el tőlem, mert én nem egy kis ku...va vagyok, aki csak a pénzért lefekszik valakivel.
2018. máj. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megértelek kérdező.... Én sem kellek senkinek a külsőm miatt. Minden lány elutasít.... 22/F
2018. júl. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!