Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan hogy egyetlenegy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy egyetlenegy lánynak sem kellek?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nincsen bennem semmi vonzó. Sosem volt meg baratnom. Azt hiszem, hogy örök szingli maradok/leszek. 22F

2017. máj. 11. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Ilyenkor csak arra gondolok hogy a Prius-t is megvette valaki kocsinak :D
2017. máj. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ilyet ne mondj. Tuti hogy lesz barátnőd, csak legyél türelmes. Valaki érted született meg, és téged fog a világon a legtökéletesebbnek látni, bármi is történjen. Fel a fejjel, és ne add fel. Sok sikert!!
2017. máj. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tudod,amikor én szó szerint lesz@rtam a lányokat, jelzem 15-16 voltam most 17 vagyok.

A lényeg: Leszartam a lányokat 15-16 évesen ezt terveztem 17 évesen is! De aztán mégis lett egy kapcsolatom ( legelső ) ami 7 hónapig tartott :)

2017. máj. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#1 nagyon adlak :DDDDDDDDD

aamúgy nem, nem létezik. Találni fogsz avalakit előbb utóbb :) de tényleg ne görcsölj rá, mert az nem segít. Amúgy mit gondolsz, mi a baj veled? (L/19)

2017. máj. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sztem több oka is lehet. Az egyik talán az h 2 méter vagyok es nagyon vékony, pedig azt szeretik a lányok ha egy fiú izmos, a másik pedig az hogy nem mondanám magamat helyesnek. Szóval lehet csúnya is vagyok.
2017. máj. 12. 18:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenkiből ki lehet hozni a maximumot! :)
2017. máj. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem, nem létezik. Tuti van olyan lány, akinek tetszel, legfeljebb nem veszed észre.
2017. máj. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Rá kell szánni magad az edzésre, már 1 év alatt is csodára lehetsz képes egy kis kondizással. Semmiről nem vagy egyébként lemaradva, az, hogy a kortársaink már túl vannak ezen-azon az nem feltétlenül jelent jót.. (20F)


A csúnyaság sem baj, fiúnál nehéz annyira csúnyának lenni, hogy senkinek ne kelljél. Növessz szakállat, lődd be a hajad, hordj többet inget és meg fognak bámulni az utcán is, a magasságod úgyis nagy előny.


Esetleg próbálkozz olyan lányoknál, akik talán kicsit ducibbak, nem olyan szépek, nincs akkora önbizalmuk, és akkor neked lesz.

2017. máj. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!