Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nálatok mivel vágodna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok mivel vágodna be egy srác ha odamegy hozzátok egy buliban?

Figyelt kérdés

Hétvégén megyünk el egy szórakozóhelyre/buliba és érdekelne, hogy nálatok mi jön be? De akár random

Utcán leszólitásnál is.

Milyen első beszélgetéssel fog meg titeket egy srác?

Mert szerintem az ilyen sablon szöveg nem jön be mint szép a ruhád vagy jól táncolsz de cáfoljatok rám lányok. Valaki meg azt mondja mindegy mit mond már az is nagy dolog, hogy odajött és ha tetszik a lánynak úgyse küldi el, de ha nem tetszik neki akkor úgy is mindegy.


18/F



2018. máj. 25. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Az nálam nagy piros pontot jelent ha a srác vicces és mosolyog. Meg persze az se hátrány ha nem bunkón viselkedik :)

16l

2018. máj. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pl. azzal, ha nem mond olyanokat, hogy "cáfoljatok RÁM"


Egy buliban jöjjön oda, mutatkozzon be, az nagyon fontos. Mondjon valami ilyesmit: "Szia, Máté vagyok. Felfigyeltem a szép mosolyodra/hajadra. Meghívhatlak egy italra? Hogy hívnak?"


Azaz nekem akarjon valamit mondani, rólam akarjon megtudni valamit, és ne legyen ősember, hanem mutatkozzon be, és hagyja a sablon idétlenségeket.

2018. máj. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 - köszi a válaszod, mit értesz bunkóságon? Nem fizeti az italt vagy nem kérdez vissza?


#2 - most mi baj van a cáfoljatok rámmal? Lemaradtam. Viszont köszi a kommentet mert nekem pl ez elég sablon szöveg ez a megiszunk valamit, szep a mosolyod.

2018. máj. 25. 13:13
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

2-es vagyok.


Nem érted. A sablon szöveg a csajozós szöveg. Az őszinteség, az intelligencia és az udvariasság a nyerő.


Ha a mosolya tetszett meg, azt mondd, ha a haja, azt, ha a keze, akkor azt. És előtte (!) mutatkozz be. Így tesznek a férfiak.


A csajozós szöveg, ami jól bevált nem létezik és gagyi is.


A kifejezés pedig, amit keresel, a cáfoljatok MEG.

2018. máj. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a lényeg, hogy ne az látszódjon rajtod, hogy fel akarod szedni egy menetre, hanem hogy komolyan veszed, ha meg akarod dicsérni, akkor valami személyre szóló dolgot mondj. Mindenképpen legyél udvarias, és lovagias
2018. máj. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia, leszel az exfeleségem?

Na ezzel rengeteget szedtem össze, na meg rengeteg nem is vette a lapot, mégtöbbnek meg már bunkózásnak számított..

Ha külsőre jó vagy neki, akkor szinte elég csak odamenni szerintem, persze ne legyen hagymaszagú a szád stb..

Inkább a körmét az övét valami mást dicsérj meg mint a sablon dolgok..

Szerintem, de megvárunk egy vérbeli csajozógépet aki megmondja a frankót..

2018. máj. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is eleg csak odamenni es meghivni egy italra.

En nagyon szanalmasnak tartanam,ha elkezdene ott dicsergetni szegeny...😊

2018. máj. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Uhh, köszi a tanácsokat :D Azt hittem ez már ki ment a divatból :D "Mióta nem vagy szomjas?"

De oké hiszek nektek. Igaziból nem csajozós szövegeket kértem hanem, hogy ha hozzád odamegy valaki minek örültök. A csajok akiket ismerek azt mondták nekik nyálas a csajozós szöveg ők hánynak ettől és egyből mínusz pont.

2018. máj. 25. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!