Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek egy csajnak sem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek egy csajnak sem?

Figyelt kérdés
Már vagy 8-10 korombeli, vagy idősebb csajnál tapasztaltam, hogy bejövök nekik, de amikor odajut a dolog, hogy komoly ismerkedés, valahogyan mindig elcsúszik a dolog. Utcán vagy máshol sokan aranyosan mosolyognak, néha látszik konkrétan az is, hogy szimpatikus vagyok a lánynak. De nem is merek ismerkedni, meg valamiért magamat nem tartom szépnek. Lehet, hogy talán azért, hogy nem vagyok nagyképű, vagy ilyesmi. Csak amikor egy-két lánynál próbálok is ismerkedni, akkor már vagy nem kellek nekik, vagy nem vagyok elég jóképű ahogy mondják, vagy más indok miatt nem akarnak összejönni velem. Egyszerűen nem tudom, hogy mit tegyek, hogy többeknek bejövök, de ha komolyra fordulna a dolog, akkor nem kellek nekik.

2018. máj. 25. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen gondjaim vannak no letemre es en sem ertem mit csinalok rosszul.

Igazabol nekem sulyos onertekelesi gondjaim vannak s ha jobban megismernek,ezt megerzik s azutan mar nem vagyok,annyira vonzo...gondolom en.

2018. máj. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy egyértelműen tudatjátok a partnerrel a közeledés szándékát?


Amúgy igazából bármi lehet, nem ismerünk, nem tudjuk.

2018. máj. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nekem is önértékelési gondjaim vannak, csak én itthon mindent meg tudok csinálni, csak éppen nem tartom magamnak szépnek.
2018. máj. 25. 22:44
 4/8 A kérdező kommentje:
igen, szinte mindig látni néhány csajon, hogy bejövök nekik, csak mintha ők is félnének ismerkedni.
2018. máj. 25. 22:46
 5/8 anonim ***** válasza:
a kérdés inkább az volt, hogy egyértelmű-e hogy nem csak barátként közeledsz.
2018. máj. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen
2018. máj. 25. 23:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen sok csajnak bejössz, akkor nyilván nem a külsőddel van baj, ami azt jelenti, hogy a személyiségedben keresendő a dolog miértje. Többet nem tudok mondani ennyiből.
2018. máj. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
sosem veled van a hiba, hanem másokkal. ezt ne felejtsd.
2018. máj. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!