Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem kellek egy csajnak se?

Róbert dávid kérdése:

Miért nem kellek egy csajnak se?

Figyelt kérdés
Sok nőnél probálkoztam,de mindig az volt a vége hogy csak legyünk barátok,semmi komolyabb nem volt,na most én sajnos mentális betegséggel küzködök,szedek gyógyszereket de ettől független szerethető kedves ember vagyok. Talán még nem találtam meg azt akivel hasonlítanánk egymással dolgokban,vagy nekem nem járt az élettől az hogy csajom legyen,aztán mindig kérdezik miért siránkozom stb,mondjuk mert 27 évesen szűz vagyok és máshogy képzeltem el az életemet. Van egy csaj akit ismerek évek óta viszont mostanába nem találkozom vele,ő se nagyon akar velem lefeküdni,viszont beteg és ez jó mert megérti a problémáimat,talán nálam is betegebb.Tényleg igazságtalan az élet és nem sajnáltatni akarom magam,de jobb ha beletőrödöm hogy egyedülláló maradok,és nem találom meg soha a boldogságom. Kérlek ne trollkodjatok és adjatok tanácsokat,tippeket hogy tudnék becsajozni ha kicsit zárkozott vagyok és antiszoc tipus,köszi a válaszokat
2018. máj. 22. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Akárhogy is nézzük az is fontos hogy hogy nézel ki és hogy tudsz-e beszélgetni
2018. máj. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Miss Endzsi ***** válasza:
61%
Az a baj, hogy még mindig azon a szinten vagy, hogy csaj.
2018. máj. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

*Belerakom; akár,

Csak ennyi. De igazi nagy fogás vagy, próbálkozz modelleknél is. :D

Na nyugi, nehogy miattam legyen nagyobb a gyógyszeradagod.

Szívesen.

2018. máj. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ellenőrző kérdés:

Vannak e barátaid, vagy legalább haverok?

Ha igen akkor kommunikációs képességeid elegendőek ahhoz hogy barátnőt találj, folytasd tovább a keresést ne add fel ha annyira érdekel....

2018. máj. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kispotzak ***** válasza:

Ha sokszor hallod azt másoktól, hogy sokat siránkozol, akkor valószínűleg tényleg sokat siránkozol. Ez nem jön be a nőknél (férfiaknál sem).

Legyél kedves, udvarias, ha megismerkedsz valakivel, ne rögtön a leendő potenciális barátnőt próbáld látni benne, hanem egy másik embert, akinek érdekel a személyisége, a hobbija, a munkája, az élete. Az emberek többségének jólesik, ha érzik, hogy a másikat tényleg érdekli, hogy mi van vele, figyel rá (és nem csak panaszkodik azon, hogy neki milyen rossz és sosem jön össze semmi).

Ha tudsz egy nővel hétköznapi dolgokról beszélgetni, ha figyelsz rá, foglalkozol vele, akkor szerintem előbb-utóbb találkozol azzal, akinek ez jólesik, és TŐLED esik jól.

2018. máj. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne egy állandó "lyukat" keress, hanem szerezz barátokat és igazi társat, akit emberként is szeretsz. Herótom van az olyan emberektől, akiknek az összes társas érintkezés iránti igényét kielégíti, ha nem kell fizetniük a szexért és ha állandó szexpartnerük van. Az ember több annál, semhogy ez tegye ki az egész életét. Bocsánat, ha te mégsem nem ebbe a kategóriába tartoznál...
2018. máj. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!