Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek senkinek? 16/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek? 16/F

Figyelt kérdés
Okos vagyok, vicces, viszonylag jóképű, sportolni is járok, jól is öltözködöm, annyi a baj, hogy kicsi az önbizalmam így a lányok téren, mivel még nem volt senkim. Egyszerűen úgy érzem, hogy senkinek nem kellek, nem jön össze soha.
2018. máj. 26. 20:59
 1/6 anonim válasza:
100%
Én is 16 vagyok és még nekem sem volt soha barátnőm. Nekem kevés lány társasága volt kellemes csak, ők pedig inkább a barátaim voltak mint lányok akikhez szexuálisan akartunk volna közeledni egymás felé. Én amit egy kis átszellemüléssel és objektivitással észrevettem magamon hogy komolyan vehetetlen vagyok és hogy nem akarok magamutogató lenni "jajnekemcsajomvan" tekintetben. A másik hogy nem is igazán nyitok lányok felé, más srácok irkálnak és találkoznak velük én pedig csak akkor ha muszáj. Én ezzel el tudok számolni magamnak, és nem is gondolom úgy hogy valakivel össze kellene jöjjek , mivel éretlennek és kicsit femininnek tartom a jellememet. Mint olvashattad nincs tapasztalatom, mivel oviba nem is értettem mi a szexualitás, általánosba nevetségesnek tartottam és jókat szórakoztam ahogy a kifejezetten érett urak és hölgyek 5évesek hisztijét megszégyenítve egy papucs szókincsével veszekednek egymással "komoly kapcsolatokról" , na meg úgy voltam vele hogy nincs szex, akkor az nem is barátnő csak lánybarát. Most így középiskolába pedig belátom hogy éretlen és komolytalan vagyok. Ha úgy érzed hogy neked barátnő kell akkor nyiss feléjük, ha te nem mész utánuk akkor tőlük miért várod hogy utánad menjenek ? Ez nem az a film ahol álmodozol meg sóvárogsz és megtörténik a csoda, ha nem cselekszel b*aszhatod az egészet.
2018. máj. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nem vagy véletlenül beteg?

Engem azért utasítanak el sorra a fiúk, mert "depressziós" vagyok - szeritük.

Pedig intelligens, érdekes, jó humorú, egész kellemes megjelenésű lánynak tartom magam:D Eleinte egyet értenek ezzel, majd diagnosztizálnak - a hatalmas doktorok - és dobnak is.

2018. máj. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugi tesó, jobb lesz, amint lecsillapodnak a hormonaid. :D
2018. máj. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

" hormonjaid "


Írni nem tud, de az interneten lóg.... Beszabehu tesó ...

2018. máj. 27. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#4: Húha, lemaradt egy betű, összedől a világ! :D De legalább megvan a bizonyítéka, hogy ember vagyok: hibáztam.

Még szerencse, hogy veled még soha nem történt ilyen, és olyan sikeres vagy a pénzügyeidben, a lelki világodban, a karrieredben, az emberi kapcsolataidban, tehát am'block az életedben, mint a helyesírásodban.

Külön köszönettel tartozom, hogy nekem is ilyen életet szeretnél, ezért felhívtad egy hibámra a figyelmem.

Jó ember vagy, és biztos vagyok benne egy teljes és szeretetteljes életed lesz.

2018. máj. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kb ugyanez vagyok lányban, csak én nem tartom szépnek magam. :/
2018. aug. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!