Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert utasit el minden lany,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert utasit el minden lany, akinek probalkozok? Hol vannak azok a lanyok, akiknek nem szamit a kulso?

Figyelt kérdés

Rengeteg kerdest/valaszt olvastam mar el itt. A legtobb tanacsot meg is fogadtam. Olyan sokan irtak azt is, hogy a kulso nem szamit. Remenyt is adott nekem, hogy folyamatosan probalkozzak. De egyszeruen egyetlen egy ilyen lannyal nem talalkoztam meg.


19F


2018. máj. 27. 23:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Mert a GYk-s csajok hazudoznak. 10-ből 11 azt írja, hogy neki nem számít a külső de 10-ből 12 élből elutasít ha nem vagy egy félisten vagy. Ez sajna ilyen. A nők manapság ilyenek. Vagy nézz ki jól vagy legyen sok pénzed meg egy BMW-d. Ha egyik sincs, akkor szarban vagy. 22/F
2018. máj. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 grafno ***** válasza:
48%

Hol vannak azok a lanyok, akiknek nem szamit a kulso?

Az ötös bevezetőn lehet látni őket délutántól...

2018. máj. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%

Mindenkinek számít te naiv fax.

Emeld fel a tehénszar méretű büdösebb feled a qva székből , takarodj el biciklizni, edzseni, élni. Változtass magadon. Legyen qva önbecsülésed te papírhuszár!!!

És majd ekkor nem mondhatod magadra hogy olyan ronda vagy, hogy a macska is csak elásna mint a híg fost.

Ezután majd lesz barátnőd.

Ha holnap elkezded az életed megváltoztatni, ha ügyes vagy, és nem csak szarsz az egészbe. 1-2 év múlva lesz barátnőd.

De ha az egészèrt nem teszel semmit, és azthiszed, egy ronda ember, aki várja a sült galambot, és azt hiszi, ez vonzó egy lánynak is, akkor eléggé egy balhere vagy ...

2018. máj. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

Vannak olyanok akiknek a belső számít, igen, sőt azt mondanám a többségnek inkább az. De biztos vagy hogy a belsőd olyan szuper? Fejlesztetted eleget a belsődet ahhoz hogy vonzó legyen és szuper a kisugárzásod? Nem hiszem, mert ha úgy lenne akkor a csajok arra reagálnának. Azt hiszed attól szép a belsőd hogy hajlandó lennél virágot venni egy lánynak meg elvinnéd moziba mielőtt megpróbálnád megdugni? Hát marhára nem.


A szép (férfias) belsőre egy pár példa:

- az életed árán is megvédenéd, egy gorillával is szembeszállnál érte vagy ha tudod hogy semmi esélyed, legalább a hátadra vennéd és elmenekítenéd.

- a legnagyobb félelmeiddel szemrebbenés nélkül szembenézel és leküzdöd őket őérte, legyen az vadállattal szembeszállás vagy pelenkacsere vagy féltékenység.

- képes vagy a legnagyobb tragédia vagy stressz közepette is higgadt és határozott maradni, motiválni, mások (pl a család) eltornyosuló negatív érzelmeit kordában tartani, akár egy jól célzott viccel még javítani is a hangulaton

- jól kezeled a pénzügyeidet, ha lassan is de vagyont vagy vállalkozást építesz hogy ha 10-20 év múlva is de legyen kilátásban saját ingatlanod a családodnak

- felelősséget vállalsz legalább magadért de jobb ha másokért is, tiszteled az embereket és segítesz másoknak ahol csak tudsz és ésszerű (nem mártír mert az pont hogy nem vonzó)

- szívügyed a saját és a hozzád közelállók fejlődése és teszel is érte minden nap

- vannak pozitív elveid amik szerint élsz és amikből nem engedsz semmi áron, akkor se ha óriási hátrányod származik belőle pl becsületesség, bajtársiasság, hűség, őszinteség vagy akár környezetvédelem is lehet vagy vegánság vagy tudomisén de valami pozitív, erkölcsös dolog vagy inkább dolgok.


Ha ezek nincsenek meg (nem csak dumálva hanem az Élet próbáit ténylegesen ki is állva) akkor meg milyen belsődet várod hogy olyannyira értékeljék a csajok?


Amúgy szerintem a külsőt könnyebben és gyorsabban lehet felturbózni, a csajok igazából a belső értékekre buknak. Akik nem, azok még nem csalódtak eleget a szépfiúkban de ami késik nem múlik ;)


Amúgy egy jól megmunkált testhez is kell bőven belső érték, minimum egy halom kitartás, fájdalom tűrés és soksok erőfeszítés kell hozzá. Ha könnyű lenne akkor mindenki marha jól nézne ki. De mint mondtam, még mindig ez a könnyebb út.


Csaj senkinek nem “jár”. Aki nem tesz semmit, nem képes fejlődni, annak csak a genetikai levesből való kidobás jár. Van egy-két szerencsés akinek “jár” csaj erőfeszítés nélkül, de ott azért mert a felmenőik előre marha sok erőfeszítést tettek amit a gyerekük legtöbbször csak elherdál.


Szóval rajta! Aki nem dolgozik ne is dugjék!

2018. máj. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#4


Ezt a sok marhaságot valami kínai képeslapon olvastad? Vagy honnan hordtad össze? :D

2018. máj. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
#5 Ezzel a negatív, lekezelő stílusoddal sokmindent elértél az életedben? Akkor csak folytasd.
2018. máj. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
11%
Hát, a magyar átlaghoz képest elég jó a fizetésem és elég sok nő ugrál körül, így annyira nem rossz. De ennyi baromságot akkor se tudom, honnan vettél :D
2018. máj. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Látom folytatod. Semmi értelmes hozzászólás csak rámondod hogy “baromság”. Semmi haszna annak amit írsz. Kit, hogyan visz előre a kommented? Kinek segít bármit is?
2018. máj. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
11%
Már az első kommentben leírtam a tényeket, csak a te baromságod nagyon szemet szúrt. Ennyi sületlenséget egy helyre összehordva rég olvastam.
2018. máj. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Látom azt se vágod mit jelent az hogy tény. Jobb lenne ha nem írnál semmit.
2018. máj. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!