Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnám megszerezni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megszerezni a lányt facebookon?

Figyelt kérdés
Már pár napja beszélgetek egy lánnyal aki tetszik jól elvoltunk bár azt mondta hogy szerinte lehetnénk többek barátnál de többször is felhozta a friendzone témát és félek hogy ő max barátként tekint rám, még élőben nem találkoztunk mert nem lakik közel. Más fiúkkal is szokott beszélgetni és volt hogy a barátnője mellett tőlem is megkérdezte mit írjon neki. Nem tudom hogyan tudnám megakadályozni, visszafordítani hogy barátok legyünk.Én többször is utaltam arra hogy én barátságnál többet szeretnék stb. Kérlek segítsetek normális válasszokkal.

2018. máj. 28. 15:23
 1/7 anonim válasza:

Hát ha jól értettem mindketten benne lennétek a kapcsolatban. Viszont nekem az a véleményem, hogy ne facebookon próbáld meg megszerezni, mert az nem túl valódi. A facebook arra jó, hogy emberekkel tartsd a kapcsolatot, viszont ismerkedéshez nem javasolnám. Sokkal inkább ajánlanámm, hogy találkozzatok, mert ha nem is tudtok találkozni, akkor facebookon hiába is szeded fel, már ha felszeded, mert mihez is kezdesz azután magaddal? Küldesz neki egy facebook-puszit? Hidd el, hogy egy kapcsolat akkor valóságos, ha a fő színtere a való élet, nem pedig a facebook, különösen egy kapcsolat kezdetekor. Szóval röviden: találkozz vele!

Remélem tudtam segíteni


18/F

2018. máj. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ, igen én is gondoltam rá és elhívott a ballagására amire elfogok menni. egyébként 16/F vagyok. És egyébként félek hogy nem tudnák neki mit mondani szemtől szemben, még nem volt barátnőm idáig.
2018. máj. 28. 15:57
 3/7 A kérdező kommentje:
Jah és már pár napja beszélgetünk és mostanra már nem tudom miről kéne beszélgetni mert eddig mentek a beszélgetések de most eléggé gáz hogy nem tudok énse és ő se felhozni témát, lehet az is az oka mert félek hogy inkább barátnak kezel de annak azért örülök hogy volt hogy ő is gondolt rám és azért arra is utal hogy tetszem neki stb.
2018. máj. 28. 16:01
 4/7 A kérdező kommentje:
Jah és az jelent valamit hogy első nap amikor beszéltünk szó szerint eggyáltalán nem tudtam aludni és úgy mentem el suliba hogy nem aludtam egy órát se, nagyon kivoltam + kb mióta megismerkedtem vele negyed annyit eszek mint szoktam.
2018. máj. 28. 16:08
 5/7 anonim válasza:
Gondolhatod hogy bejön, tetszik a személyisége de hogy valami komoéy kialakuljon kell a személyes kapcsolat. S a távkapcsolat azért megoldható ha a találkozás után ugy érzitek több lenne!
2018. máj. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A beszélgetéshez meg probálj érdeklődni mit szeret, hobbi, suliba, bármi. Vagy ha abszolut nincs téma dobd fel ötletként hogy játszatok kérdezz feleleket. Igy egy csomó mindent tudsz meg róla és derülhet ki olyan amiről később tudtok beszélni.
2018. máj. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hozzávágsz egy pokelabdát
2018. máj. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!