Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti hogy szoktatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy szoktatok reagálni hogyha egy olyan fiú ír rátok facebookon, akit csak látásból ismertek? Persze kulturáltan.

Figyelt kérdés
Ilyen téren félénkebb vagyok mert tudom mit művel néhány férfitársam, de fogalmam sincs hogy kezdjek beszélgetni a lánnyal aki bejön, egy suliba járunk, de nem szeretném azzal elásni magam nála hogy random ráírok facebookon.
2018. ápr. 14. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát ez attól füg mert vannak azok a fiúk aki minden lányra ráírnak és már hírből tudjuk, hogy az ilyet nem lehet komolyan venni mert vagy nagyon béna srác vagy árulós ha össze is jössz vele megcsal. Ha egy kedves srác vagy aki nem próbálkozott a fél sulinál akkor nyugodtan írj rá kérdez róla szerintem kedves lesz. Aztán amikor kicsit hosszabb ideje beszélgetsz vele megmondhatod, hogy tetszik. De elötte csak célozgass hogy szép meg cuki stb. De ne félj a ráírástól mert nincs igazám vesztenivalód sok sikert !

15/l

2018. ápr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Igaza van az 1.nek. Ha kedves vagy es nem irogatsz az összes lanynak a sulibol akkor en pl tokre orulnek. Irj ra!! Egy probat meg er
2018. ápr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Hát nem írok csak úgy senkinek úgyhogy ja.. :D Elvileg még normális is vagyok
2018. ápr. 14. 23:03
 4/9 anonim válasza:
Naa irtal mar neki?
2018. ápr. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Még nem, majd egy pár sör után =)
2018. ápr. 15. 12:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Megkérdezem: Bocs, ismerjük egymást?

Ha a válasza igen, (mert mondjuk tényleg ismer csak én nem emlékszem) akkor beszélgetek vele egy kicsit, de ha nagyon nyomul, lerázom.

Ha a válasza "nem, csak látásból" vagy "csak megtetszett a képed" akkor helyből tiltom.

A Facebook nem társkereső, és hidd el, sokkal jobban értékelné, ha személyesen mennél oda hozzá. :)

2018. ápr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, minden véleményre kiváncsi vagyok, bár kicsit elvesz a bátorságomból :D
2018. ápr. 15. 20:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Adjon bátorságot ahhoz, hogy személyesen menj oda :3
2018. ápr. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jogos jogos :P
2018. ápr. 16. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!