Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy lány szó nélkül unmatchelt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány szó nélkül unmatchelt velem Tinderen, de miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok, először is tudom mit gondolnak sokan a Tinderről, dugópajti kereső stb. Igen, én is jól tudom, hogyan nagyon sokan arra használják, de én megmaradtam az alap koncepciójánál, az ismerkedésnél. Volt egy lány, Zsófinak hívták. Nagyon jól elbeszélgettünk szerintem 4-5 napig. Erre ma nézem, random unmatchelt, vagyis annyi szent, hogy eltűnt a páraim közül. Most ez azért is furcsa mert tegnap este beszélt róla, hogy vele már volt olyan, hogy nagyon jól elbeszélgetett egy sráccal és az meg szó nélkül unmatchelte és hogy ez neki milyen rosszul esett. Plusz, szintén tegnap megbeszéltük, hogy majd a héten talizunk is. Szóval én egyáltalán nem értem az egész helyzetet. Ha egyszerűen meggondolta magát, miért nem mondta ezt? Szerintetek?

2018. máj. 28. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb neki, mint magyarázkodni. Amúgy lehet, így akart bosszút állni a férfi nemen korábbi megaláztatása miatt... :P
2018. máj. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
mert egyszerűbb nem mondani hanem törölni. lépj tovább :D
2018. máj. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Becoptad 😂😂😂
2018. máj. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert megbeszéltétek a találkát, amikoris kiderülne, hogy nem Zsófi, nem úgy néz ki, ahogy eddig mutatta, nem úgy gondolkodik, ahogy beállította neked.
2018. máj. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Just sayin'.. a Tinder előszeretettel töröl random beszélgetéseket. Az egyik frissítés alkalmával 3 tűnt el nekem.
2018. máj. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Ilyen tényleg előfordulhat?
2018. máj. 29. 07:50
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem megtörtént, és az alkalmazás hozzászólásoknál is olvastam ilyet. Szóval igen, megtörténhet :) Valahogy próbáld megkeresni esetleg más platformon. Sok sikert kívánok :)
2018. máj. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!