Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy szinte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy szinte senki nem ír vissza Tinderen és Hot or noton sem? 20F

Figyelt kérdés
Szerintem egy átlagos fiú vagyok, de lehet hogy mások szerint nem nézek ki elég jól vagy nem jók a képeim. Eddig talán csak pár ember húzott jobbra mindkét helyen és azokkal se nagyon tudtam beszélni. Próbáltam már mindkét helyen írni embereknek de nem nagyon válaszolnak. De lehet hogy azzal van a baj amit írok nekik. Van hogy csak simán egy sziát írok de volt olyan is hogy megkérdeztem mijáratban van az oldalon, de válasz csak ritkán érkezik. Mit tegyek?

2018. máj. 29. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pocsék az alkalmazás. De amúgy szerintem élőbe ismerkedj ha vannak csajozási praktikáid. 19f és ne legyen radics petizés mert úgy senkit nem szedsz fel ha ismered kedves fiatalok megrontó metálos youtubert xdc
2018. máj. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából azért próbálok neten ismerkedni mert élőbe nem nagyon megy. Nekem nincsenek ilyen praktikáim és elég bátortalan vagyok és még soha nem is volt barátnőm. Szerintem nem tetszek senkinek.
2018. máj. 29. 18:26
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Igen, az lehet a gond, hogy mások szerint inkább "or not" vagy (bocsi a szóviccért). Akár hiszed akár nem, a tinderes csajok marha magasra helyezik az elvárásaikat, szóval ez nem a te hibád. (Meg a kinézeted eleve nem lehet a te hibád mert azt nem te döntöd el, de érted mit akarok mondani.) Ha adhatok tanácsot, inkább írj rá a lányokra valami humoros dologgal, az legtöbbször beválik :D Vagy tegyél fel olyan képeket magadról, amik a lehető legelőnyösebbek.

Remélem tudtam segíteni.:)

2018. máj. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát azt nem nagyon tudom eldönteni hogy melyik kép előnyös és túl sok humorérzékem sincs
2018. máj. 29. 20:43
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt mások szavazással eldöntik, hogy mennyire jó az adott kép. Ha Above Average jön ki 20-30 szavazat után, az már jó! ;)


(Amúgy ezek az appok tényleg arra jók inkább, ha unatkozol, szerintem lány és fiú oldalon is sokan használják így. Énis csak akkor használom, ha várok a buszra, chatelni szinte sose szoktam, csak, ha valaki nagyon szimpatikus.)

2018. jún. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt eddig nem is ismertem:)
2018. jún. 1. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!