Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fiuk! Miert nem ir senki ram...

Fiuk! Miert nem ir senki ram Tinderen? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Szóval beregisztraltam Tinderre igazaboo csak azért hogy kiprobaljam,megnezzem milyen es ha van erdeklodo akkor beszeljunk stb. Korulbelul van vagy 30 olyan srac/ferfi akivel párban vagyunk.Tehat mindketten tetszunk egymasnak.De ebbol körülbelül 2 vagy 3 ember irt ram.Nem egyszerűen hogy ez miért van.Azert nem irok en mert nem szeretnek nyomulosnak tunni vagy ilyesmi.Ha valaki tud választ adni azt megkoszonnem :)

2016. júl. 14. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert csunya vagy xD amúgy mert röbben is vannak és azokra írnak :D
2016. júl. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Ha csak azért regisztráltál, hogy kipróbáld, akkor nem tökmindegy?


Ráadásul rád írtak 2-en vagy hárman. Körülbelül. De most komolyan. Hogy írhat rád körülbelül 2 vagy 3 ember? Az sem biztos hogy el tudsz számolni 3-ig hiba nélkül?


Nálam egyébként a senki, az azt jelentené hogy.... senki. Érted a különbséget a senki és a körülbelül 2-3 ember között? Vagy a 2-3-at lekerekítetted 0-ra?


Szerintem egyszerűen azért nem írnak rád, mert már ránézésre is menthetelenül ostoba vagy. :(

2016. júl. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az első az, hogy kinek mi a csúnya.Eléggé relatív a szépség Nagyon bírom az ilyen névtelen parasztokat mikor az ember csak normális választ szeretne kapni.


A másik meg brutál nem ez volt a lényeg,hogy hányan írtak rám. Tudok számolni mellesleg de sajat magadat égeted le ezzel hogy milyen rohadt nagy szinten vagy unintelligens és primitív.Nem tudtam pontosan hogy hányan írtak. Körülbelüli számot tudtam csak mondani de hát ezzel csak a sajat szegénységi bizonyítványotad mutatod fel hogy egy kiba**ott mondatot nem tudsz értelmezni.De tudok gratulálni.Ülj le egyes :)

2016. júl. 15. 01:22
 4/11 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, csak vicceltem, bocsánat
2016. júl. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én viszont nem vicceltem. Ráadásul a stílusodon is volna mit javítani!
2016. júl. 15. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 SimkoL ***** válasza:
100%
'... menthetelenül ostoba vagy.' Egyet értek. Aki a számítástechnika 'rovatba' lelki problémákkal jön... Szívesen elmondjuk neked, hogy kell beállítani a routert, hogyan kell megosztani a netet egy kábelen és más technikai dolgok, de ne itt sírjál már a vállunkon.
2016. júl. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
En ugyanigy vagyok ezzel csak fiukent.:D Tudom hogy ez gaz, de egyszeruen nem tudok kezdemenyezni. Viszont ha te szivesen kezdemenyeznel akkor irj te nyugodtan akar mind a 30nak. Magambol kiiundulva a legtobb fiu sztem szivesen veszi ha egy lany kezdemenyez.
2016. júl. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

5-ös, neked meg a szövegértésen kellene javítanod, hiszen nem a kérdésre válaszolsz, hanem a kérdezőtől energiát akarsz szerezni oltogatással.


A kérdéshez: na ezt én sem értem, hogy mi okozhatja, hogy fiúként ugye az összes párosított hölgyre én szoktam írni , első körben beköszönök egy szia+smiley kombóval, majd várom a viszonzást és kezdődhet a chat. De két "kedvencem" van, a reakció nélkül törlő illetve a nem törlő, de bassik válaszolni. Már volt, amikor ráírtam, hogyha rámjelölt, akkor ugyan mi akadályozza meg abban, hogy az én monológom helyett PÁRbeszéd legyen. Aztán 4-5 nap után én szoktam kigyakni a flegmákat.

2016. júl. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 osterban válasza:
Több oka is lehet. Például vannak, akik egyáltalán nem akarnak kapcsolatot, akár van is nekik, csak kis önbizalom növelőként használják a Tindert, megnézik, mennyi lánynak tetszenek, milyen csajoknak, ilyesmi. Van egy ismerősöm, aki eleve úgy használja, hogy meg sem nézi a képeket, mindenkit gondolkodás nélkül jobbra húz, és aztán csak azokra ír rá, akik a legjobban tetszenek neki a párjai közül. Nyilván vannak beszariak is, de lehet olyan is, hogy valaki már elkezdett mással chatelni, és tök jól alakul a dolog, szóval nem látja értemét, hogy egy másik beszélgetést indítson.
2016. aug. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes válaszokat. Sokkal jobban érthető igy.Koszi,rendesek vagytok :))
2016. aug. 10. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!