Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket mennyire zavar ha egy fiú írkál rátok massangeren?

Figyelt kérdés
Pl ha barátok vagytok vagy ismerkedtek netán együtt vagytok akkor az zavar titeket ha egy fiú állandóan rátok ír? És ha igen elmondanátok neki?

2018. máj. 29. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem speciel nem zavarna, én is olyan vagyok hogy szeretnék elmondani a másiknak mindent, ami csak történik. Csak sajnos volt hogy ez rosszul sült el és azt érezte hogy nem hagyom őt élni, és ezért is szakított. Csak óvatosan ;)
2018. máj. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ :) Nemrég ismerjük egymást de még személyesen nem, találkozni fogunk de addig is szerintem túl sokat terrorizálom. Szeretném hogy lássa hogy fontos nekem és gondolok rá de lehet hogy ez neki nem tetszik és ez miatt "szakít" velem bár nem lehet mondani szakításnak :) Megkérdezzem tőle inkább hogy zavarom e azzal ha túl sokszor írok?
2018. máj. 29. 20:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyes lányok azt veszik zokon, ha nem ír nekik a fiú. Gondold magad bele az ő helyzetébe. Biztos azon gondolkozik, hogy írjon de lehet, hogy zavarna téged, vagy ne írjak, de az rosszabb, mert lehet azthiszed nem akar semmit, ezért inkább sokat ír. Vagy pedig annyira beléd van esve, hogy nem tud nem írni. Attól függ, hogy most pontosan milyen kapcsolatban vagytok.
2018. máj. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És bocsi, hogy fiú ként írtam, de hátha tudtam segíteni a másik fél nézetével is. :D
2018. máj. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utóbbi válaszolónak is. Igen bármi lehet igazából 2 hete kezdtünk el beszélgetni ő pesten lakik és én kicsivel messzebb ezért nem találkoztunk még. Én nagyon beleszerettem még nem volt előtte más, egyébként 16/f . És végülis volt hogy direkt nem írtam hátha zavarom és akkor csak úgy random rám írt vagy mondta hogy gondolt rám stb de attól még lehet hogy neki mégis rossz ha sokat írok neki, bár ha látom hogy mással van elfoglalva akkor inkább hagyom de nagyon sokszor pedig reggelig beszélgetünk.
2018. máj. 29. 20:41
 6/7 anonim válasza:

Nálam az + pont ha ír és megkérdezi pl. milyen napom volt stb. Nekem ez arról árulkodik,hogy érdekel téged az hogy mi is van a másikkal és kíváncsi vagy milyen volt a napja..meg úgy szimplán érdekel a lány! Szerintem ez nagyon jó tulajdonság!! Büszke lehetsz magadra,hogy ilyen fiú vagy.

Engem ha zavarna ez a dolog akkor biztosan elmondanám.😀

2018. máj. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen neked is :)
2018. máj. 30. 02:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!