Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavar ha egy lány nem nőies?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok nőként viselkedni. Az, hogy kenjek magamra mindenféle vakolatot meg olyan magassarkút, amitől 10 cmv-vel nagyobb legyek, hát... Az nem én lennék. Gesztusaim is fiúsak eléggé, öltözködésem is lezser, kényelmes. Nem tudnék úgy tükörbe nézni, hogy egy kikent, feszes ruhában levő lányt lássak. Rosszul lennék magamtól. Kiskoromban is autókkal játszottam, mai napig elvagyok fiúknak való játékokkal, pl: Gta, Battlefield, Watch Dogs, stb... Erről én nem tehetek, hogy fiúsan beszélek meg mutogatok, meg viselkedek. Ilyen vagyok oszt kész. Titeket ez zavarna nagyon? Van olyan, akinek ez bejön?
2018. márc. 13. 13:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Van, de majd par ev mulva, amikor kozepsuliba/fosulira mesz vagy dolgozni kezdesz vagy pasid lesz minden meg fog valtozni, majd meglatod. Addig ne szomorkodj, oltozz, viselkedj ugy, ahogy jol esik.
2018. márc. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
1-es, 16 és fél éves vagyok, tehát már középsulis. Volt már pasim, de nem tudott megváltoztatni, pedig igen csak szerette volna, hogy farmert meg ilyen bziságokat hordjak. Amit leírtál, az kevésbé megrögzött lányokra volt igaz, rám nem vall ez a megváltozás.
2018. márc. 13. 13:09
 3/18 anonim válasza:
90%
Engem picit zavarna. Nem a 20 kilo vakolat,vagy a tusarku miatt, arra tojok ra, hanem szeretem azt a noies bajossagot, a cuki durcizasokat, azt, hogy szep, noiesen all egy ruha a csajszin stb..
2018. márc. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Hát ha neked a farmer (!?) is túl nőies, ami egyébként egyáltalán nem az, az már tényleg fura, valószínűleg fogsz majd változni.
2018. márc. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Az nem zavar, ha valaki nem jár magassarkúban, nem keni magát, stb. Sőt, inkább az zavar, ha valaki hétköznapokban is úgy jár, mintha valami buliba menne.

A fiús játékok sem zavaróak.

De az igen, ha fiúsak a gesztusai és a viselkedése.

2018. márc. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

A farmer nőies????

Fiúk is hordják :D

És inkább lezser viselet.

Akkor miben jársz????

2018. márc. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Szabadidőben járok.
2018. márc. 13. 14:00
 8/18 anonim ***** válasza:
52%
majd kinövöd :)
2018. márc. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Mádár0218 ***** válasza:
48%

Ha kicsi sincs benne nőies dolog igen, de amiket leírtál szerintem azokkal nincs gond, az hogy játszol gépen az előnyös sokaknál. Sminkel nincs probléma, hogy nem raksz magadra egy maszkot :D


Alapvetően, nincs probléma szerintem, így leértakból elképzelni milyen vagy kicsit nehéz :D

2018. márc. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%

Nem érdekel hogy miben jár:D

Max havernak elmegy, de másra nem tudnék gondolni ilyen nőknél.

2018. márc. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!