Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetek, ha, , félek'' a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha, , félek'' a fiúktól?

Figyelt kérdés

Folyton úgy érzem, hogy fura vagyok és csupa hülyeséget beszélek, de nem csak olyanokkal van ez akik tetszenek, egyáltalán nem, csak úgy minden fiúval baromi félénk vagyok.

Amúgy is inkább csendesebb vagyok lányokkal is, mert elég különc vagyok, és már visszahúzódóvá váltam. De a fiúkkal borzalmas...

Mit tegyek? Hogy legyek nyitott, hogy legyek normális?

16/L



2018. ápr. 10. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszelgess veluk szemelyebben
2018. ápr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mádár0218 ***** válasza:

Hülyeség alatt nemtudom pontosan mit értesz, gondolom random F**srácokat hordasz össze-vissza.


Ezek értékelése ember függő, hogy valaki kiként veszi a hülyeségeket, én pl szeretem mert én sem vagyok túl normális.


Félénkségeden csak saját magad tudsz változtatni, nincs útmutató, titkos elveszett írás hogy hogy kell, szimplán meg kell lépned az első lépést, igen oda kell menned nyitni és beszélni.


Ha ez nem jön össze, akkor ha már mázlid van akkor olyan sráccal találkozol aki kihúz belőle


Attól, hogy hülyeségeket beszélsz lehetsz normális.


19/F

2018. ápr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mádár0218 ***** válasza:
*F##ságokat
2018. ápr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is félek tőlük!

Nem is volt még senkim.24L

2019. okt. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

Bántottak engem és azóta nehéz.....😰😰😰

2019. okt. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!