Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet kilépni a barátzó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kilépni a barátzónából?

Figyelt kérdés
Igazából nem azért kérdezem,mert ilyesféle szituácioba kerültem,ilyenkor többnyire hanyagolom a lányt és tovább lépek,de a környezetembe egyre többször tapasztalok ilyet és velem is előfordult,hogy úgy barátzónásztam egy csajt,ahogy csak lehet azután,viszont elkezdtem többet érezni egy idő után.Szóval saját tapasztalatokta,sztorikra lennék kiváncsi és hogy mi a titok nyitja,létezik e ilyen vagy csak én látom,mert számomra eddig tabu téma volt.
2018. máj. 30. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Youtube: Based Zues
2018. máj. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
Leghatásosabb módszer a friendzone-ozásra ha elküldöd neki a Marshmello & Anne-Marie - FRIENDS és a figyelmébe ajánlod xd. Én szerintem elég nehéz visszafordítani ha már egy lány friendzone ba rakott de még van rá esély.
2018. máj. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Drasztikusan meg kell változtatni azt ahogy rad gondol es ez a nehez
2018. máj. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igazabol ket lehetseges mod is van:egyik a rapid,amit elottem is irtak,hogy drasztikusan megvaltoztatod a viselkedesed,jelzed hogy tobbet szeretnel.es szoban is illik a tudtara adni,ha valakivel baratok vagytok altalaban meg kell lennie egy olyan szintu kommunikacionak,hogy ezt a tudtara adhasd.

Masik modszer a sneaky-peaky,amikor szepen lassan,mar-mar sunyin kozeledsz hozza,egyre jobban elmelyited a baratsagot,es ez alakul at.velemenyem szerint ez,az utobbi lehet jobb megoldas,mert melyebb,tisztabb dolgok alakulhatnak ki igy,mintha hirtelen atvaltanal arra hogy figyelj tobbet erzek,probaljuk meg.persze mindkettohoz szerencse kell,meghozza jo adag

2018. jún. 4. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!