Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátzónából hogyan tudnék...

Barátzónából hogyan tudnék kilépni?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány akivel megismerkedtem és kavartunk is.Aztán mondta,hogy most nincs szüksége senkire,de örülne ha még tudna velem beszélgetni.Szóval barátzónába kerültem.Ilyenkor mit tegyek?Azt gondoltam,hogy csak nagy ritkán írok rá,hogy hiányozzak neki.
2016. ápr. 17. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem létezik barátzóna. Azt hívják annak, amikor te meg akarsz dugni valakit, aki téged nem akar.


Írd meg, hogy többet akarsz, vagy nem akarsz a barátja sem lenni.


Ha ezt nem teszed meg, magadnak ástad a sírt, önként ugrottál bele, és most lapátolod a saját fejedre a földet.

2016. ápr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez a barátzóna dolog ott bukik meg, hogy a legtöbb eset, amire a pasik azt mondják, hogy barátzóna, az nem barátság. Rólam is panaszkodott egy pasi, akivel hetente 2x egy edzésen jóban voltunk, hogy barátzónába került, de szerintem ez nem barátság.


Kilépni úgy lehet belőle, hogy nem barátkozol vele. Sose értettem ennek a nehézségét.

2016. ápr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!