Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek sok hasonló eset van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok hasonló eset van?

Figyelt kérdés

Nos,az a helyzet,hogy 20 éves vagyok ,viszont még mindig nem vagyok elég érett egy párkapcsolatra.Tulsagosan gyerekes vagyok hozzá.


Nyilvan,mint minden velem egykorú srác én is szeretnék barátnőt ,viszont tudom,hogy a jelenlegi értelmemmel nem vagyok erre alkalmas.


Szerintetek ez általános jelenség ennyi idősen vagy igazából egy szélsőség?



2018. máj. 30. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Sokan vannak (nem csak fiúk, hanem lányok is), akik éretlenek egy párkapcsolathoz nem csak a 20-as korosztályban, hanem felette is. Csupán annyi a különbség, hogy nem mindenki van tudatában ennek közülük.
2018. máj. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 19 vagyok, de nem tudom elképzelni, hogy összejöjjek egy fiúval. Úgy, hogy hosszú távon, cukiskodás meg minden, tudod. :D

Már próbálkoztam, de rájöttem, hogy nem tudnék annyit belefeccölni egy kapcsolatba, mint amennyit kellene. Nem azért, mert nem akarok, vagy nem érdekel, egyszerűen csak én is gyerekes vagyok, ahogy Te is fogalmaztál és annyi minden van még azon kívül is, hogy egyszerűen nem lenne értelme.

Gondolkodtam, hogy elvagyok-e csesződve, de szerintem nem. Majd egyszer úgyis jönni fog, amikor már készen állok rá.

2018. máj. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!