Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudtok olyan oldalt javasolni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyan oldalt javasolni ami a lenti feltételeknek megfelel?

Figyelt kérdés

Eddig a strangers-t használtam mert igaziból jó csak nem lehet területre szűkíteni. Szeretem az ilyen anonim beszélgetős helyet, anotalkot is ismerem. Igaziból olyan oldal kell ahol értelmes lányok vannak akik kapcsolatot akarnak. Tinder nem játszik az nem tetszik, fizetős + óriási elvárás az ottani nőknél. Igaziból a strangers a tapasztalataim szerint a legjobb szóval valaki aki tud ehhez hasonlót az kérem írja le. Köszönöm.

18/F



2018. jún. 1. 23:06
 1/2 Tóth Renátó ***** válasza:
Jaumo app-ot tudom ajánlani,bár ki lehet fogni bunkókat,de eddig az összes lányt akivel beszéltem,ott találtam,elég jó az arány a többihez képest.Ugyan nem teljesen anonim,de egy kép semmit nem jelenthet.Vannak opciók,amik fizetősek,de el lehet vele lenni.
2018. jún. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Csajok és Pasik :Dd szerintem klassz
2018. jún. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!