Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nyáron van esély arra hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyáron van esély arra hogy összeismerkedek valakivel?

Figyelt kérdés

Pl elmegyek fürdőbe és arra van esély hogy magától oda jön egy srác és elkezdünk beszélgetni? Vagy erre várhatok...


A másik hogyha én odamegyek valami sablondumával egy sráchoz, az szerintetek gáz? Milyen kezdőszöveget ajánlátok?


18L



2018. jún. 2. 15:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

esély mindenre van :D

nem, az sem gáz ha te mész oda..

mivel nem ismerünk, és nem látunk jövőbe sem, a valószínűséget nehéz megmondani

2018. jún. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A programokban sokkal könnyebb emberekkel ismerkedni és összejönni akár meet nem s gép előtt ültök.
2018. jún. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hogy ha ilyen kezdeményező típus vagy, akkor biztos lehetsz benne. Ha bejössz a srácnak akkor teljesen mindegy milyen dumád van. Csak vigyázz, nehogy az "egynek elmegy" csajnak tűnj.
2018. jún. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én épp ma voltam fürdőben, de furcsa módon egy fiút sem láttam a korosztályomból. :D Egyébként én is ugyanebben reménykedem, hogy ez a nyár végre más lesz és nem kell majd egyedül eltöltenem.
2018. jún. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Vagy ha mersz írj nekem és még nyár előtt összejövünk


21/F

2018. jún. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
lol utolsó, ez elég gáz... XD
2018. jún. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér a fürdőbe kevesebb az esélye :D
2018. jún. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
hát jobban jársz ha megtalálod a golyóid, és a való életben próbálsz ismerkedni. BÁRHOL. kevésbé gáz mint itt...
2018. jún. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Aha vagy adott egy ember aki pasit akar meg egy aki csajt, a közeg meg full mindegy, nem?
2018. jún. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
te tudod... én random tuti nem kezdenék el chatelni senkivel itt, találkozni meg végképp nem XD
2018. jún. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!