Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha személyesen nincs lehetőség...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha személyesen nincs lehetőségem, akkor neten hol tudnék ismerkedni, normális lányokkal?

Figyelt kérdés
Introvertált, de értelmes, jó humorú és állítólag jóképű fiúnak tart az emberek többsége, mégsem nagyon tudok ismerkedni, mivel nem igen járok el sehova. És nem azért mert lusta vagyok, hanem mert kisváros, és itt jóformán semmi olyan program nincs ami engem érdekelne. Diszkótól pedig herótom van.

2018. jún. 3. 07:31
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Annyira nem nehéz szerintem. Ott a tinder, szerintem egy próbát megér. 3 ismerősöm is onnan talált párt magának. Elején én is elítéltem, de így, hogy mind a 3 embernek összejött már picit pozitív véleményem alakult róla. De egyébként az is fontos mi az érdeklődési köröd, ha pl. Gamer vagy, akkor vannak adott játékokhoz csoportok, manapság elég sok gamer lány van, valakivel megismerkedsz, elmentek játszani és utána alakulgatnak a dolgok. Ilyen embert is ismerek, akinek így jött össze. Vagy esetleg közös zene kedvelő csoportokba is beléphetsz, ott is van téma és szintén ismerkedhetsz, ha inkább sportra vagy ráfeszülve, akkor elmész sportoni valami egyesülethez, vagy elmész kondizni, ha szeretsz gyúrni és ott szintén hasonló érdeklődésű emberekkel ismerkedsz meg. Vagy ha egy ismerős lány tetszik neked, csak nem mered megszólítani, akkor bejelölöd facebookon és ott próbálsz meg vele kapcsolatot létrehozni. Ha könyvet szeretsz olvasni, akkor könyvtárba mész és ott mindenféle olvasmány, könyv szakkörökre felíratkozol és elmész, hidd el, ott is vannak bőven lányok. Szerintem itt a 21. Században rengeteg lehetőség van a csajozásra.
2018. jún. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. A tinderről nekem is rossz véleményem van, de lehet adok neki egy esélyt.
2018. jún. 3. 09:19
 3/5 anonim ***** válasza:

1-es okfejtése kiváló. Csak helyeselni tudok; a netet hagyd utoljára. De ha mégis arra vetemedsz, mindig valami meghökkentővel indíts. Nem feltétlenül kell rögtön jó színben feltűnnöd, egy kellemes csalódás sokat tud lendíteni az ügyeden.

Amikor divatba jött a net, ott is kipróbáltam magam, puszta kíváncsiságból. A kedvenc fogásom az volt, hogy megkérdeztem a csajt, lehet-e a környékükön tyúkot lopni? Képzelheted az első reakcióját! De egyiket sem hagyta nyugodni a gondolat, és pár nap múlva puhatolózni kezdtek, hogy ki is vagyok, mi is vagyok? Onnantól meg már nyert ügyem volt.

2018. jún. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Imádom hogy tudatlan K I S F A S Z K È N T , úgy dobálóztok a szavakkal xd

" Introvertált " hogy az nemigaz "nemiGÁZ"

Xd és ezt ne vedd rossz néven :D

2018. jún. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Negyedik én meg az olyan embereket bírom, akik elolvasnak itt 3 mondatot, és tökéletes analízist állítanak fel egy vadidegen emberről, akiről lófa...szt sem tudnak. Arról nem is beszélve, hogy még annyi eszük sincs, hogy a weboldalt rendeltetésszerűen használják és mondjuk az ostoba trollkodás helyett esetleg válaszoljanak is a kérdésekre.


Amúgy ha analizálni akarnálak, most én is mondhatnám hogy egy megkeseredett pancser vagy, akit az életben senki nem szeret, és ezért bosszúból itt éli ki magát azzal hogy idegenek beszólogat, mert még ahhoz is gyáva hogy az arcát és nevét vállalja hozzá....

2018. jún. 9. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!