Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Normális, hogy nem is láttuk...

Normális, hogy nem is láttuk még egymást személyesen, mégis arról beszélünk, milyen lenne együtt aludni?

Figyelt kérdés

Itt most ne a szexre gondoljatok! :)

Már hónapok óta csetelünk facebookon, és már nagyon érik a találkozó (eddig is, de sosem jött össze valamiért). Elég jól "ismerjük egymást", mert rengeteget beszéltünk. Láttunk egymásról képeket, videót is, szóval a külső is nagyjából átlátható a másik fél számára. Teljesen úgy érzem (és ő is), mintha ismernénk egymást, és simán aludnék is vele, mert mindkettőnk arra vágyik, hogy ölelhessen valakit elalváskor. :) Nekem nagyon bejön, kezdek belebolondulni... Mennyire lenne normális, ha találkoznánk és még aznap este egymással is aludnánk? Persze csak ha személyesen is szimpatikusak vagyunk egymásnak. (Vannak közös ismerőseink, szóval garantált, h nem egy beteg állat aki hamis személyiséggel éli ki magát a neten.)

20/L


2014. febr. 17. 00:15
 1/5 anonim ***** válasza:
találkozzatok, hátha lesz ,,alvás``:)
2014. febr. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ennyi idős voltam, amikor szerelmes lettem egy fiúba úgy, hogy csak egy fényképet láttam róla annó. Én külföldön, ő magyarban lakott. Iszonyat jókat beszélgettünk közös dolgokról. "Félek de beléd fogok szeretni" mondat is elhangzott tőle, úgy hogy soha nem láttuk egymást személyesen. Ennek már 13 éve idén, és ez lett az én nagy szerelmem, és még vagy 50 évig az is marad. Én nem akarok itt spirituális izékről fecsegni, mert nem is értek hozzá, de azt hiszem, hogy vannak lelkek, akik valami úton módon egymáshoz tartoznak, akkor is ha nem együtt élik le az életüket.
2014. febr. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és a félreértések elkerülése végett természetesen találkoztunk végül, igaz évekkel később, de találkoztunk. :D (2-es voltam)
2014. febr. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz visszafogni a vágyakat,de ne rontsátok el a dolgot túl hamar szexel.
2014. febr. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, nekem azért erősen természetellenesnek tűnik, ha egy férfi nem akar szexelni azzal a nővel, akivel ismerkedik. Szóval inkább arra számíts, hogy előbb szexeltek egy jót és csak aztán alszotok összebújva. Nem ördögtől való az :)
2014. febr. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!