Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az, , extrem" kinézetü lányokn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

$$$$$ kérdése:

Az, , extrem" kinézetü lányoknak bejönnek a nem túl extrém kinézetü fiúk?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nekem nagyon bejönnek az "extrém,, kinezetü lanyok . Tetkó ,piercing ,fültágító,színes haj stb.. Nekem is van egy tetkóm. És lesz is még legalabb 5. De az még jó pár év mire mind meglesz...És arra lennék kiváncsi hogy van-e esélyem átlagos stílussal. Ilyen extrémebb kinézetü lánynál ? Nyilván tisztában vagyok vele hogy az én korosztályomban még nem nagyon vannak ilyen lanyok. De azert látam már egy pár lányt aki olyan volt mint amit leírtam és szerintem kb. velem egykoru volt...

17/F (agusztusban 18) .



2018. jún. 3. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen vagyok, (tetkóm még nincs egyenlőre), és nekem bejönnek az ilyen srácok, abban az esetben, ha amúgy belsőre nem átlagosak, uncsik, és ha van saját, tudatosabb stílusuk, mert különbség van az ,,anyukám ezt adta rám'' és a ,,van egyéni stílusom, de nem extrém, alteros'' típus között. És persze nyilván ha bejönnek amúgy kinézetre (arc, alkat, haj stb) de ez már relatív.

Viszont egy extrém/más módon jó stílusú srácnál kevésbé nagyok az elvárásaim pl az arcával kapcsolatban, mint egy egyszerűbbnél, mert a stílus szerintem sokat dob.

2018. jún. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Főleg a mi korosztályunkban vannak ilyen csajok :D De egyébként erre én is kíváncsi vagyok mert nekem eddig nem volt velük rossz tapasztalatom!

18/F

2018. jún. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnek az ilyen lányok, csak a ronda arcom miatt elhajtott az összes :D

Amúgy nincs extrém stílusom, egy tetkóm van de már vagy két éve, néha befestem a hajam, de arctetkóm, tágeszem munka miatt nincs.

2018. jún. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem indulsz hátránnyal náluk. Osztom az első hozzászóló véleményét.

De amúgy tényleg, pont a te korosztályod, ahol ilyen lányok vannak.

Néhány éve színes hajam is, sok pirszingem, fültágeszem és tetkóim is voltak már. A két exem teljesen normálisan nézett ki, az egyiküknek volt hosszabb a haja és volt két fülbevalója, de semmi extra.

21 vagyok, a hajam természetes, a pirszingek megfogyatkoztak, a fültágítóm is már csak 12mm és még mindig a "normális" kinézetű emberkék jönnek be inkább. A páromnak pl se pc, se fültágító, se tetkó, mégis irtó szépnek és szexisnek tartom :)

2018. jún. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ennek örülök. És köszönöm a válaszokat 😁 . Mondjuk annyira nem vagyok atlagos. És ahogy írtam en is szeretnék meg jó néhány tetkót Xd .
2018. jún. 4. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!