Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Linkelnétek olyan összeállítás...

Linkelnétek olyan összeállításokat, amik extrém vékony lányoknak is jól állnak, de mégsem tömegcucc? (tehát pl. nem akarok gladiátorszandált hordani. )

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:

gladiátorszandál :DDDD saru. :D

szerintem magas lányok vagy tűsarkút, telitalpú magassarkú szandált, vagy lapos sarut hordjanak.

a farmer short (rövidnadrág) gyönyörűen kiemeli a hosszú lábat, mint ahogy a leggings is. ebből ne válassz túl rikító színeket, maradj a szürke, fehér, vagy fekete színnél. hosszú nadrág választásánál ügyelj arra, hogy a lehető legjobban feszüljön rajtad.

hordj hosszú, combközépig érő ingeket, amiket bármikor feldobhatsz karkötőkkel ; egyszerű pánt nélküli topot hosszú nadrággal, hatalmas nyakláncokkal ; mintás felsőket farmershorttal, vagy akár miniszoknyát toppal.

ne hordj túl színes dolgokat, maradj a pasztellszíneknél, a bőr és a farmer anyagnál.

sminkelj természetes árnyalatokkal, a hajad soha ne fesd, hord eredeti színében leengedve, vagy tűzd fel alkalmakkor.

jegyzed meg, hogy egy jó kiegészítő (táska, cipő, napszemüveg, karkötő) bármilyen szettet feldobhat!

ha kis melled van, használj push-up melltartót.

2010. jún. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2010. jún. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már nem vagyok extrémen vékony, de amikor az voltam akkor előnyben részesítettem az élénk színeket, mert kissé teltebbé tesznek, (azóta is hordom őket), és a nagy mintákat. ha kis melled van: fodrok, zsabók, masnik, húzások, gyűrések mell körül. Nekünk alkották a répanadrágot, és a magas derekú egyenes szárút is,ha magas vagy hordhatsz maxi ruhát. Szerintem jól mutatnak a bő felsők is, a denevérujjúak, amik csak sejtetik az alakot.Szoknyából nyugodtan vehetsz A vonalút, vagy rövid fodrosat is, ami sok anyagból van. Ahhoz, hogy ne tömegcuccokba öltözz, válogatni kell a boltban, és keresni az extrémebb mintájú vagy fazonú ruhákat.
2010. jún. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!