Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nektek szimpatikus...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek szimpatikus lenne egy ilyen srác?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés a korosztályombéli lányokhoz szól elsősorban, 18 éves vagyok.


Külső:


Kb 170 centi vagyok. Barna hajam és nagyon enyhén zöldes barna szemem van, borostásra vágom mindig a szakállamat. 87 kg vagyok (ezen már dolgozom.)



Belső: Szeretek az ismerőseimmel lenni, olvasni, játszani a gépemen, filmezni, sorozatozni és imádom a zenét. Nagyon szeretek beszélgetni de csak olyan emberekkel akikkel megtalálom a hangot, kevés barátom van, mert alapvetően tartózkodó vagyok az emberekkel szemben, nehezen nyílok meg. Nagyon sokminden érdekel, de kiemelnék egy pár dolgot: Technológiai fejlődés, tudományok, történelem, természet feletti, űrkutatás, fegyverek, haditechnika, autók, társadalom tudomány, művészetek...



2018. jún. 10. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

"alapvetően tartózkodó vagyok az emberekkel szemben, nehezen nyílok meg"

Ez már baj, szóval nem jössz be...


Amúgy a " Technológiai fejlődés, tudományok, történelem, természet feletti, űrkutatás, fegyverek, haditechnika, autók" felsorolás helyett írhattad volna hogy hány kapcsolatod volt eddig, miként viszonyulsz egy lányhoz és mik az elvárásaid. Mik a céljaid a közeljövőben stb...

2018. jún. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem gondold újra ezt a kérdést, mert ebben a formában nem írod le a lényeget:D


Milyen zenét, könyvet szeretsz, meg ilyeneket konkretizálni kéne, emellé nyilván ami az egyik lánynak szimpi a másiknak nem feltétlen.


Amit leírsz sajnos elég szűkös infó egy képalkotáshoz, plusz ha még amit leírsz itt, lehet megint élőben nem működik.


Ne haragudj az offért

2018. jún. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
“87 kg vagyok (ezen már dolgozom.)” (tervbe van)
2018. jún. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%

Habár nem vagyok lány, de azért válaszolok a kérdésedre. Ennyi idős korodra megérthetted volna már, hogy 13-14 év felett teljesen mindegy a lányoknak, hogy milyen színű a hajad, pláne a szemed. Ezek csak jelentéktelen külsőségek, apróságok. Persze a tömeg nem mindegy, van rajtad felesleg bőven, de még ennél is sokkal fontosabb a személyiséged.


Neked sem az alapján tetszenek lányok, hogy milyen mértetű melltartót hordanak vagy hogy milyen színű a hajuk. Az számít, hogy mennyire vagy megnyerő, magabiztos, mennyire van kiállásod és stílusod (nem csak öltözködésben), egyszóval mennyire vagy férfias.


Na most a leírásod alapján külsőleg eléggé messze vagy a férfiideáltól, ez a belsődre pedig még hatványozottabban igaz. Egy nőt sem fogsz elcsábítani azzal, hogy érdeklődsz a történelem meg a űrkutatás iránt. Persze ha mondjuk egy ilyen témájú kiállításon vagy előadáson találkozol vkivel, akkor jó beszélgetési alap lehet. De ha elhívsz randizni egy csajt akkor könyörgöm ne ilyen dolgokról beszélj, mert hidd el hogy egy unalmas nulla alaknak fog tartani. És őszintén szólva igaza is lesz, mert lejön az írásodról h nem tudsz bánni a nőkkel.


Hogy mi lesz szimpatikus a nőknek? Ha érdekes és rejtélyes vagy (vagy legalábbis annak tűnsz), ha vannak céljaid, ha nem félsz felvállalni önmagadat, ha van egy férfias kiállásod, kisugárzásod. Lehetne még sokáig csűrni-csavarni a szót, de remélem azért lejön h miről magyarázok. Te számítasz, nem a külsőségek vagy a hobbiad. Mindenkinek van haja, mindenki szeret filmezni, mindenki szereti a zenét. Neked azt kell megmutatnod, hogy mi Te miben vagy más/több mint a többi férfi, miért válasszon Téged az adott leányzó, miért lehet érdemes beléd szeretnie. Persze mindehhez nem hátrány ha jóképű vagy, jól öltözködsz, stb. De ezek csak másodlagos dolgok.


20/F, aki jó néhány lánnyal/nővel volt már... szívesen válaszolok, ha van még kérdésed. Légy magabiztos!

2018. jún. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy ha ez is a te kérdésed: https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__tarskere.. akkor nem nagyon sikerült az a fogyókura :D Ne zabálj annyit, irány a kondi!
2018. jún. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!