Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nektek szimpatikus...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek szimpatikus lenne egy ilyen srác? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

17 éves vagyok.

83 kg (ezen már dolgozom).

Zöldes barna szemem van és barna hajam (amit jelenleg növesztek,váll alá érőig).

Borostás vagyok.


Alapvetően kissé visszahúzódó vagyok, nehezen bízok meg az emberekben mert sokszor vertek át és használtak ki "barátok" és olyan lányok is akikkel össze akartam jönni.

Indulatos heves személyiség vagyok, de nem vagyok agresszív,szinte minden érdekel és sok téren tájékozott vagyok, amit szeretek kimutatni,félre értés ne essék nem villogni akarok ezzel,csak szeretem ha az emberek már az első találkozásnál tudják hogy milyen ember áll előttük.


Szabad időmben szeretek olvasni,filmeket és sorozatokat nézni,zenét hallgatni,novellákat írni,gitározni (illetve inkább gyakorolni, mert ezt azért még gitározásnak nem nevezném),a legjobb és igazából egyetlen barátommal lenni (persze van több ismerősöm, de velük már nem olyan a kapcsolatom mint régen). Illetve valamikor a nyár folyamán szeretnék elkezdeni gördeszkázni is, mivel már egy ideje csábít ez a sport és biztos vagyok benne hogy a fogyókúrámnak is jót fog tenni.


Na de most egy kicsit az árny oldalról is: A dühkezelésemmel vannak problémák, ha dühös vagyok nagyon meg tudom sérteni az embereket,kb olyan szinten beszélek ocsmányul mint amikor a horror filmekben egy démoni megszállás alatt lévő ember beszél az ördögűzőhöz. És ilyenkor gyakran csapkodok be ajtókat,és vágom földhöz a kezem ügyébe kerülő tárgyakat (mondjuk érdekes hogy törékenyet sosem).

És vannak elég durva hangulat ingadozásaim is, képes vagyok egyik percről a másikra mély letargiába esni vagy energikussá és pozitívvá válni.

Fogyasztok alkoholt és dohányzom is,bár ezeket már mérsékeltem mert volt egy elég durva kb 1,5-2 éves időszakom ahol aztán minden volt...És ennek meg is lettek a következményei.


A fentiekben felsorolt problémák miatt a múlt hét óta heti 1 alkalommal eljárok egy pszichológushoz hogy segítsen lelkileg is megváltozni és a "jó" úton maradni (Teljesen elfelejteni a dohányzást meg a káros szenvedélyeket stb).


Félre értés ne essék,nem vagyok "sárgalapos" csak egyszerűen úgy érzem hogy szükségem van segítségre ahhoz hogy a lelki gyengeségeim ne húzzanak le és az általam kívánt életet tudjam majd élni.


És ki emelném hogy nem szedek semmilyen "gyógyszert" és nem is fogok. Köszi de nem akarok "zombi" lenni.


Bocsánat hogy egy kisregényt írtam ide és egy kicsit keszekusza lett,ha valaki szeretné hogy jobban vagy másképpen kifejtsek valamit vagy ilyesmi az nyugodtan írjon privát üzenetet.


U.I: Elsősorban lányok véleményére vagyok kíváncsi,mert értelem szerűen társkeresési problémák miatt írom ki ezt a kérdést.



2017. ápr. 25. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs baj veled es jol tetted, hogy elmentel pszichologushoz :)
2017. ápr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó,hogy így felmered vállalni ezeket és hogy hajlandó vagy változni :) Végülis mindenkinek vannak hibái és nehézségei de te legalább nem szégyellem,hogy segítséget kérjen.Számomra szimpatikus lenne egy ilyen fiú.Azt sajnálom,hogy csalódás is ért mivel én is tapasztaltam barátok részéről.Ám tetszenek az elfoglaltságai :D végre egy fiú aki olvas stb.Nagyon sok sikert kívánok a káros szenvedélyek leküzdéséhez és a dühöd kezeléséhez is,nagyon drukkolok :) 16/L
2017. ápr. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tomi?
2017. ápr. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem,nem Tomi a nevem.

Második válaszoló,köszönöm a jó kívánságokat! :)

2017. ápr. 26. 14:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs veled baj, jó hogy magadtól akarsz fejlődni.

16/L

2017. ápr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem nagyon szimpi vagy. Hány centi vagy? Nekem alapból nem tetszenek a hosszú hajú fiúk de ez azért nem akkora szempont: ha megtetszik a belső, akkor megtetszik :D Nagyon példaértékünek tartom, hogy látod a jó utat és teszel is azért, hogy a lehető

legegészségesebb életet éld. Több mint egy éve írtad a kérdést, remélem azóta sikerült elérned a céljaidat.

14/L

2018. aug. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!