Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Okozhat problémát a népszerűsé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozhat problémát a népszerűségbeli különbség?

Figyelt kérdés
A csajnak 1300 ismerőse van és általában 200-250 lájk... nekem 88 ismerősöm és max 3 lájkoló. Modern internetes világban okozhat problémát ez a társkeresésben?

2018. jún. 19. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ne az interneten keresd fel, hanem a valóságban, és akkor teljesen les***ja, hány lájkolód van.
2018. jún. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hú banyek. Már azt hittem valami komoly... Nem vagyok öreg, de amikor én voltam gimis, akkor ilyesmi határozta meg a népszerűséget, hogy jó a dumája, esetleg jó valami sportban, reggelente nem buszról száll le, hanem autóból ki (balegyből persze) és a suli előtt parkol, vagy egy rockbanda frontembere, esetleg sulidiszkóban DJ, stb. De hogy hány ismerőse van fészbukon... Én qrva népszerűtlen lennék, mert nincs és sose volt fészbukom, ergó "ismerősöm" és lájkom se volt a büdös életben. Hova lesz a világ bakker....
2018. jún. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez szomoru
2018. jún. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Én általába azt is megnézem mikor csatlakozott mert egy csomó olyannal találkozok akik 1-2 hónapja. Én nem tudom komolyan venni az ilyeneket. Fogalmuk sincs az internet veszélyeiről,de 1000 ismerősük van akivel nem is találkoztak meg 200 akit ismernek. Amugy meglehet,hogy probléma lesz neki mert az jön le,hogy visszahúzódó,bátortalan vagy,ha éretebb csaj akkor az is megfordul a fejébe,hogy megválogatod a barátaid,de az embernek úgy is lehet sok valódi barátja,hogy mellete nem egy szópazarló egyéniség. Sok felnőtnek ugy is sok ismerőse van,hogy nincs fenn semmilyen közösségi hálón.
2018. jún. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális, intelligens emberek körében nem. Nekem sincs sok ismerősöm, de nem ítélkezek az alapján, ha valakinek kevesebb van és akkor sem, ha több.
2018. jún. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha a csaj normális,okos és nem az a tipikus:"Ha ennyi meg ennyi pénzed van már jó pasinak tartalak" típusu akkor igen! Ha egyből a like-okat nézi hagyjad ,nem érdemel meg
2018. júl. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!