Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek melyik a fontosabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jamle29 kérdése:

Szerintetek melyik a fontosabb? Hasonlóság vagy különbség?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy még 10-11 éves lehettem amikor a buszról megtetszett egy lány majd idén újra láttam de ez csak részlet, a lényeg az érzek iránta valamit de nem csatolnám se szerelemhez se máshoz, magyon sokban különbözők vagyunk de mindig mondják hogy az ellentét vonzza egymást, viszont van egy osztálytársam aki tetszik nekem és szinte megegyezik az érdeklődési nézetünk és így nem tudom hogy melyikkel éri meg jobban foglalkozni

2017. márc. 13. 20:00
 1/3 A kérdező kommentje:
14/F
2017. márc. 13. 20:02
 2/3 anonim ***** válasza:

Emberfüggő,pl.:én pop,rap,hiphop tánc,zene kedvelő vagyok,párom pedig rock.

De egyikünket sem zavar :D

19/L és 19/F

2017. márc. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én ezt most azért kérdeztem „a gyerekkori lány" az neü nagyon érdekli a sport (de sportos az alkata) zenében is ő a csúnya beszédű magyar rapet szereti míg én inkább a popot, aztán az osztálytársam nagyon szeret sportolni főleg focizni ami az én kedvenc sportom, követi a focit ahogy én is ő is pop kedvelő de ez csak egy kettő dolog
2017. márc. 13. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!