Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság milyen szempontok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú (25) kérdése:

Manapság milyen szempontok alapján lehet egy szép lányt felszedni és megtartani barátnőnek?

Figyelt kérdés
Sziasztook! Szükségem volna néhány tanácsra hogy még is mit hogy kellene csinálni. :) Remélem van itt olyan aki fog tudni írni egy pár sort...Barátnőm még nem nagyon volt.

2018. jún. 20. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Először is,25 évesen nem ez a te kategóriád:)

Másodszor ,nem értem a kérdést ? "Milyen szempontok alapján...."? Hát az szempont ,hogy szép legyen ,nem?

Harmadszor , miért fontos ,hogy szép legyen?

Negyedszer, nem volt még barátnőd,tapasztalatlan/béna vagy ,hogy várod el egy szép (valószínűleg tapasztaltabb) lánytól ,hogy veled legyen?

2018. jún. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nőkről, lányokról beszélünk nem autókról.

A kérdésed baromság, és képtelen vagy normálisan, őszintén ismerkedni, anélkül hogy elbäszd. Menj műszakos lányhoz, vagy próbálkozz tovább. Mert igy számitva,taktikázva sosem fog összejönni semmi tartós.

2018. jún. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazan ertem a kerdest. Mi az, hogy milyen szempontok alapjan? Nyilvan az kell, hogy szep legyen, ha ez az elvaras nalad. Ugyanugy kell egy szep lanynal kezdemenyezni, mint egy kevesbe szepnel. Megtetszik, szepen odamesz hozza, es elhivod valahova. Voilà.
2018. jún. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
agyban sajnos még nem vagyok 25, imádok bulizni és mindenből viccet vagy hülyeséget csinálni xD xD igen valóban béna vagyok de ez nem ok arra hogy ne segítsen bárki is... mert amugy nincs olyan szép lány aki örülne egy hasonlo fiúnak? :D
2018. jún. 20. 17:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ebbe a témába nekem is szükségem lenne segítségre ! :) De szerintem ez a dolog már teljesen más és megfordult mint régen a szüleink vagy a nagyszüleink idejébe ! Abba az időbe volt ISMERKEDÉS nem mint napjainkba ahol csak a fészbuk, meg a messenger van...És semmilyen fizikai kontakt nincsen már. (Na jó ez azért egy kicsit túlzás volt mert még lehet ilyen hogy élőbe ismerkedik egy csaaj és egy srác de már nem olyan szinten mint akkoriában).Szóval felszedni egy lányt csak óvatosan kell mert hát legtöbben interneten csinálják ami egy kicsit necces ! nem tudni hogy élőbe egy szépséggel vagy egy csúfsággal találkozol e? De ugye csak a szép lány a lényeg ! A másik dolog az hogy egy lányt barátnőnek megtartani.Na ez a nehéz a mai világba azt vettem észre ! Ritka szerintem ahol 1 évnél tovább bírják egymás mellett..Az én nagyszüleim 44 évig voltak együtt de hallottam már olyat is ahol 50 évig is elvoltak egymás mellett.Még kimondani is sok.Ez a mai világba nem hiszem hogy lesz ilyen vagy ahhoz nagyon össze kell érteniük és szeretniük egymást.Valami hiányzik sok párkapcsolatba ami a szakításokat okozza... 22/F (egy tapasztalatlan akinek még sose volt barátnője)
2018. jún. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Felszedni? Max a zsepit tudod felszedni a földről ha leesett. Ne csináljátok már a nőkből lányokból tárgyat!


Hogyan? Légy önmagad. Ha ezzel nem tudod meghódítani akkor halál mindegy. És ha ezzel nem tudod megtartani magad mellett akkor még se hódítottad igazán.

2018. jún. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Ebben a témában a taktikázás akkor segít max, ha csak egy kalandot keresel. Hogyha meg is akarod tartani akkor mindenképp magadat kell adnod (ha úgysem jön össze akkor nem ő a neked való lány..ennyi). Én (19/lány) például gyorsan kiszúrom, ha valaki megjátsza magát..és abban a pillanatban veszett az ügy.

Annyi tanácsot tudnék adni, hogy az elején ne nyomulj nagyon, inkább a lelkét nyerd meg előbb és ne a testét (ez jó nyálas lett bocs).

Bár ez rám nem jellemző, de a barátnőimből kiindulva a legtöbb lány imád magáról pofázni órákat..tanulj meg hallgatni. Ezzel máris nyertél. Hidd el.

Remélem ezzel a szegényes válasszal segítettem kicsit.

Hajrá!

2018. jún. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25 évesen mit keresel itt? Ne csodálkozz azon, hogy nincs senkid... Kicsit több tisztelet a nőkhöz ( mert a te esetedben már nem beszélhetünk lányokról) nem ártana, ne beszélj róluk úgy mintha tárgyak lennének. Elképzelni se tudom mennyire béna lehetsz vagy hogy nézhetsz ki ha nem volt senkid. El kéne azon gondolkodni, hogy mit csinálsz rosszul.
2018. jún. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nos látva az írottakat. nem vagyok ostoba nem vagyok csúnya sem, én egy átlagos egyszerű mezei fiú vagyok. valóban vannak olyan alap dolgok amiket nem ismerek eléggé vagy nem vagyok tisztába velük, és ezt most arra értem hogy nincs barinőm. :) :) segítséget vártam nem pedig lealacsonyítást meg köpködést. szóval örülnék ha valaki leírná pontokba foglalva hogy mit hogy kell csinálni... járok edzeni amúgy és még fodrászhoz is. meg imádok vásárolni költeni magamra. ha van itt olyan leányzó akit foglalkoztat hogy milyen az arcom írjon privátba....
2018. jún. 23. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!