Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudtok az ilyen oldalakat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok az ilyen oldalakat mondani?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan az Anotalkohoz hasonló oldalakat mondani ahol kevesebb a nyomorék mint ott? Strangers.hu nem játszik mert egy ideje nem enged fel a google az oldalra "az ön kapcsolata nem privát" hibaüzenettel. A Chat.hu sem mert az nem jön be.

2018. júl. 1. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Kilőtted a 3 legismertebb ilyen oldalt...

Nyomorékok bárhova felmehetnek és fel is mennek.

Strangers másnak sem működik,kitudja mivanvele...

A chat.hu-val nemtudom mi a bajod ,de kb ott vannak a legtöbben (bár én sem szeretem,hiába írom be magam fiúnak ,irkálnak fiúk ,hogy nem e vagyok "kíváncsi"...

Chatroulette van még ,de ahhoz kell(ene) kamera mert különben átugrálnak.

Dumanet is van (gépről .hu telefonról .eu) de nyomorékok ott is vannak,sokszor a nevemből (amit ide nem írok le,de a valós keresztnevemet használtam) nem tudták ,hogy fiú vagyok e vagy lány...

Régen volt az Omegle,nemtudom mennyire működik még.

Ottvan még a Skout ,bár az kimondottad társkereső.

Talán még a Randochat is szóbajöhet,de ott is 90%-ban lányok képeivel vannak fent palik.

2018. júl. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Oooo nem csak nekem nem működik a strangers? Már megijedtem h valamit elnyomtam

Az omegle jó meg az anotalk. Más nem olyan jó szerintem, sokat szoktunk röhögni a barátnőimmel. Jó kis program ha unatkozunk, ráadásul jó kibeszélni 😂

2018. júl. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Chat.hu-val az a bajom hogy a chaten nem lehet hosszabb szöveget egybe írni és ez nagyon idegesít, továbbá valami bug miatt nem tudok képet feltölteni szóval a lányok nem nagyon írnak vissza, meg természetesen nekem is állandóan irogatnak melegek.
2018. júl. 1. 18:15
 4/4 anonim válasza:
strangers.hu már működik.
2018. júl. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!