Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tudtok olyan oldalakat mondani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyan oldalakat mondani ahol vannak olyan lanyok akik komoly kapcsolatot akarnak?

Figyelt kérdés
2017. júl. 21. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem viccből írom, de szerintem a legnagyobb sikerrel ezen az oldalon járnál...
2017. júl. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Sorry . Elég rossz az élet felfogásod. Nem virtuálisan kell becssajozni hanem élöbe. Mi vagyunk mi robotok bakker? És volt már csomó példa hogy pedofilok vagy trollok álltak vagy gyilkosok akár. Biztos hogy te ezt akarod? Nincs élőbe ismeröseid?.lányok , hogy helyette inkább ilyen őrült marhaságokon ismerkedj? Ennyi ez kész. Én csak figyelmeztetlek . Nagyon vigyázz mit.teszel. sosem tudhatod igazán ki ül a gép mögött.
2017. júl. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ezen az oldalon találtam meg valakit, szóval még az sem kizárt, hogy te is itt fogod, csak járj nyitott szemmel :)

Nekem szimplán szerencsém volt.

2017. júl. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Valóban mennyei szerencse állhat e mögött akkor neked mögöttem lévő viaszolónak.
2017. júl. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ismerkedtem meg egy ilyen lánnyal itt gyk-n, csak sajna nagyon nagy köztünk a távolság...
2017. júl. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a baj higy itt nemengedejeznek olyan kerdeseket
2017. júl. 21. 15:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak ügyesen kell kérdezni :D

"Vannak itt olyan lányok akik keresik a "nagy őt", de még nem találták meg?

(Alul leírásban írsz magadról pár dolgot és aztán azt, hogy szívesen ismerkednél hasonló lányokkal.)

Egy páran tuti rád harapnak :D

# 1. voltam

2017. júl. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!