Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Még nem volt barátnőm de úgy érzem, hogy mostmár itt az ideje,hogy legyen.


A baj csak az, hogy nem merek odamenni egy lányhoz sem, ha meg odamegyek akkor nem tudok semmit mondani, nem jut eszembe semmi valahogy leblokkol az agyam

Pl: egyszer egy lány aki az évfolyamtársam odajött hozzám a buszmegállóba barátkozni,mert ugyanarra megyünk haza és ha csak ő nem vetett fel valami témát akkor kínos csend volt


A válaszokat előre is köszönöm!

16F


2018. júl. 4. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Találj ki néhány témát és mondatot elöre, tanuld be, add elő otthon a tükör előtt.

Meditálj, végezz légzögyakorlatokat hogy nyugodtabb legyél ilyen helyzetben.

2018. júl. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%
Én is hasonló problémákkal küzdök (csak én lány vagyok), úgyhogy a válaszokra én is kíváncsi vagyok :)
2018. júl. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!