Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kene tennem hogy fel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kene tennem hogy fel figyeljen rám? 15/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki már egy jo ideje tetszik..elkezdtünk beszélgetni, persze úgy hogy én irtam ra. Már az elején megbízott bennem úgy hogy csak latasbol ismert..beszélgetünk néha de csak úgy hogyha én keresem.. és meséli mindig a csaj ügyei, amivel nem is lenne baj ha nem tetszene.. és mivel én nem tetszek neki, és rám nem figyel fel annyira.. ezért kene elérnem.. hogy eszre vegyen de Nemtudom hogyan..vagy hogy egyáltalán van-e értelme.. annyi a közös bennünk hogy ő is meg én is sokat csalódtunk már.. és erről jól el tudunk beszélni de ennyi..hogyan tudnam elérni hogy fel figyeljen rám? Mert mindig olyanokat fog ki akiknek nem kell vagy valami hasonló.. és itt lennek én akinek kene de engem nem nagyon vesz eszre..sajnos😞

2018. febr. 8. 22:41
 1/2 anonim válasza:

Szerintem ez függ attól, hogy mennyire vagytok érettek. Ha nagy a korkülönbség, akkor valószínüleg azért nem érdeklődik irántad.


Beszélj meg vele találkákat, add önmagad, ez borzasztóan fontos! Legyél humoros, jókedélyű, és ha aranyosan bánsz vele, idővel észrevehet. Mivel sem téged sem őt nem ismerem, és jós sem vagyok, nem tudok semmit boztosra mondani. Próbálkozz nála, küldd a jeleket :)) ha meg le se szar, ne foglalkozz vele, ez annyit jelentene, hogy neked más való, ne csüggedj, ha nem jön össze. Biztosan megtalálod életed szerelmét, idővel :)

2018. febr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, rosszul gondolom, de ha egy srác csak erről tud beszélni, akkor veszett ügy :/ és ha összejössz vele, nem hiszem, hogy szívesen hallgatnád a rosszabbnál rosszabb kudarcait. Én fiú vagyok, de mindig kerülöm az ilyen témákat, egyszer kétszer lehet róla beszélni, de ennyi
2018. febr. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!