Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerelmet vallottam egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet vallottam egy fiúnak most vége mindennek?

Figyelt kérdés

nagyon tetszik egy fiú a suliba és annyira nem bírtam magamba tartani hogy rá írtam és elmondtam mit érzek. Annyit válaszolt hogy ez aranyos. és ennyi itt nem írtam semmit, azóta nem beszéltünk.

Szerintetek rá írhatok hogy miújság vagy valami? annyira szeretnék vele beszélgetni. Vagy mit tegyek hogy adjon egy esélyt nekem. 16/L


2018. júl. 6. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Írj rá és kérdezd meg, hogy nincs-e kedve elmenni valahová :)

Elmondhatod, hogy szeretnél vele beszélgetni, de azt ne, hogy adjon egy esélyt, mert még a végén vissza élne az érzéseiddel.

2018. júl. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4%

Ezért nem kell a lányoknak udvarolniuk.

Ez gáz

2018. júl. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem udvarlás és egyáltalán nem gáz. Szerintem megér egy próbát. Bátor vagy, csak így tovább, de okosan;)
2018. júl. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"nagyon tetszik egy fiú a suliba és annyira nem bírtam magamba tartani hogy rá írtam és elmondtam mit érzek."

A tetszés nem egy érzés, már ne haragudj.

A fiúk után kaparás meg az egyik leggázabb, amit egy lány tehet...

2018. júl. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de ő év elején rám írt és beszélgettük meg minden, ha találkoztunk mindig megölelt. Szóval nem úgy irtam ezt neki hogy nem ismertem
2018. júl. 6. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!