Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érdeklem a fiúkat?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklem a fiúkat? Miért én nem találok senkit?

Figyelt kérdés

Valahogy sosem kezdeményez senki, mintha eszükbe sem jutna, mintha senkinek nem jönnék be. Soha nem kerültem még olyan szituációba, amiből bármi kezdeményezés jönne ki, én is szoktam próbálkozni, ha azt gondolom, hogy biztos csak félénk.

Nem vágyom görcsösen kapcsolatra, inkább csak nyugtalanít, hogy ha esetleg egy-két év múlva már nagyon vágynék, nem lenne senki, akinek kellenék. Mármint persze most is örülnék egy fiúnak, akivel összebújok, mindent megbeszélünk, szeretjük egymást stb...

De minden fiú addig azt mondta, hogy ,,majd biztos tetszeni fogsz valakinek, mert szép meg okos vagy, de nem nekem...'' stb, nyilván nem szó szerint, csak ez jön le, hogy ez az általános vélemény. Pedig amúgy tényleg van egy stílusom, és oké, rövid hajam van, ami elvileg nem tetszik a fiúknak, de eddig mindenkitől (fiúktól, lányoktól egyaránt és korombeliektől is), hogy milyen jól áll, mennyire különleges, mennyivel szebb vagyok így stb...

És alapvetően kijövök velük, úgy viselkedem velük mint bárki mással, önmagamat adom, szóval nem vagyok ilyen félénk, szorongó.

És nyilván nem vagyok valami szuper bombanő, aki csak belép valahová és máris mindenki őt bámulja, és a személyisége is olyan feltűnően párját ritkítóan vonzó, de ha ez kellene ahhoz, hogy pasim legyen, akkor elég kevés ember élne párkapcsolatban.


Mi lehet a gond? Mit kellene tennem? Változnom kéne?


16/L



2018. júl. 7. 21:07
 1/7 A kérdező kommentje:
****Mindenkitől azt hallottam****, bocsánat :)
2018. júl. 7. 21:12
 2/7 anonim ***** válasza:

Figyu, nem vagy elkésve semmivel 16 évesen mindenkiben felmerül ez a kérdés! :D Ismerős az érzés de ezzel sajnos nem tudsz mást csinálni vagy próbálkozol vagy vársz ami általában nem kifizetődő de ha nem próbálkozol akkor nem is tudod meg.Figyelj a jelekre amiket eddig lehet, hogy észre sem vettél pedig ott voltak.A rövid ha pedig szerintem több fiúnak jön be mint gondolnád köztük nekem is! Tudom, hogy sablon szövegnek hangzik de kitartást és fel a fejjel! :D

18/f

2018. júl. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen rövid hajad van? Az sem mindegy ám. Sokan csak úgy odamondják hogy jaj de jó a hajad közbe lehet a láma nyalta le de mindegy.
2018. júl. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem meg a lányok nem adnak "jeleket". :D

Szerintem próbálj meg te odamenni egy fiúhoz.

15/F

2018. júl. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 October15 ***** válasza:
100%

16 évesen [meg 1-2 év múlva] sem vagy/leszel elkésve semmivel.

Ami engem illet ha a fent leírthoz hasonlót mondok az alatt azt kell érteni, hogy alapvetően kedvelem, szépnek találom de:

-Nem tudom elképzelni magam mellett mint barátnőt.

-Nem érdeklődök [még?] annyira iránta, hogy feltételnül elvigyem ebbe az irányba a dolgot.


Rövid haj: Én speciel szeretem de marhára nem ezen múlik. :D Persze ha mellé még vörös is akkor van elhullóba egy karika gyűrűm. XD [Fránya fétisek.]


26F

2018. júl. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én 22 vagyok, sosem volt még senkim. Nem volt szerencsém soha, ha érdeklődés volt is, az mindig egyoldalú volt. Nem gondoltam, hogy így alakulnak a dolgok, szóval engem is bánt ez, de az emberek többsége, aki szeretne kapcsolatot, nem kerül ilyen helyzetbe. Talán te nyitottabb is vagy nálam, én nagyon félős vagyok, nem tudom fog-e ez valaha is változni, hiszen társaságom sincs olyan, akivel olyan helyre járnék, ahol ez könnyen megy. Ha buliztunk is, a barátnőim mindig jobban érdekelték a srácokat, mint én. Nem a kinézet kérdése ez, simán csak tudnak csevegni, flörtölni, jópofizni, én csendes vagyok, nem tudok több ember előtt lazán társalogni, és a tapaszatalatom az, hogy a fiúk ilyen helyzetben nem foglalkoznak a hozzám hasonló "betörhetetlen" lányokkal. Bocs, ha ezzel nem segítettem, de hidd el, semmivel sem vagy elkésve. :D
2018. júl. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazából lehet hogy van olyan srác a közeledben akinek tetszel. Mérd fel a terepet hátha van valaki aki a szokásosnál többet néz rád, megpróbál közelebb kerülni hozzád vagy beszélgetni akar. Utána akár te is megteheted az első lépést mert egyébként nem fog csoda történni hiába jöttök be egymásnak. (Uhhh.. ezt akár magamnak is mondhatnám xD) a külsődön meg ne stresszelj mert a rövid haj önmagában nem probléma;) 17/F
2018. júl. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!