Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az normális hogy nem akarok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy nem akarok késöbb se gyereket illetve szexet se maximum egy barátnőt?

Figyelt kérdés
Voltak barátnőim . Most 19 f vagyok és hát tudok lányokkal bánni meg szeretni is de nem fogom tudni őket szexel kielégíteni , a házasággal oké de gyerek csinálás nooooo. Csak én vagyok az egyetlen srác aki így akarja, gondolja?

2018. júl. 11. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez fura. A házasságról pedig ne is álmodj szex nélkül.

Mi miatt van ez?

2018. júl. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel, csak én lány vagyok. Valahogy hányingerem van az egésztől.
2018. júl. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanez van velem csak én lány vagyok. Nem lehet hogy aszexuális vagy?
2018. júl. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Miért ne tudnád őket kielégíteni?
2018. júl. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én nem ismerek ilyen embert aki így gondolkodna. Az a gond hogy egy komolyabb kapcsolatba elfogja várni a lány a szexet.
2018. júl. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát fiús problémák . Ennyit mondok. Kiskoromban voltak.igaz de én félek emiatt .
2018. júl. 11. 19:55
 7/11 anonim ***** válasza:

Sokáig én is hasonlóan voltam ezekkel a dolgokkal, aztán találkoztam egy sráccal, aki most már a barátom és ugyan még nem került vele sor szexre, de teljesen máshogy viszonyulok a dologhoz. És még valami, én nem tudtam senkinek sem elhinni, hogy valaha majd máshogy tekintek erre. Aztán megtörtént :)

18/L

2018. júl. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Örülhetsz utolsó. 😊 jó neked és.a srácnak . De nekem többről van szó sajnos egézzségügyi. 😑
2018. júl. 11. 20:52
 9/11 anonim ***** válasza:

A szexbe az orál is beletartozik. XP

Sok olyan lány, nő van egyébként, aki jobban szereti az orált, mint magát az aktust. Én pl. igaz, nem volt részem még egyikben sem, de az orál sokkal jobban vonz.

Mondjuk, én ezek ellenére nem tudnék járni egy ilyen sráccal, mert majd szeretnék minimum egy gyereket. :)

De nyugi, biztos találsz majd egy olyan lányt, akit ez a betegséged nem fogja zavarni. :)

16/L

2018. júl. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Nekem ugyan még nem volt barátom, engem sem különösebben mozgat meg a szex gondolata...
2018. júl. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!