Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 napja késik a menstruációm...

3 napja késik a menstruációm az normális mennyi a maximum amennyit késhet?

Figyelt kérdés

2018. febr. 27. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
2 hét bele fér azt szokták mondani. persze ha nem védekezés nélkül szexelsz ebbol adodik a terhesség aztan a korodtol is fugg fiatal korban hormon zavar is lehet. aztán ez csak a kedvezobb esetek. lehet antibiotikumoktol egyes gyogyszerek kiváltják vagy esetleg lelki eredetű a sok stressztol is késhet a hirtelen hizastol a legvégsobb esetnek pedig a pcos nevü betegség. nekem is ez van. de nem olyan vészes van menszeszem csak 45 naponkent. es terhes vagyok ugy h még hagyuk. de 3 nap nem hu de sok lehet reggelre megjon
2018. febr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem eddig 2 hét volt a leghosszabb, de az is csak azért, mert a vizsgaidoszak kellős közepén voltam, amikor levizsgaztam, meg is jött.
2018. febr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm 15 eves vagyok amugy
2018. febr. 27. 20:00
 4/8 anonim ***** válasza:
elso vagyok szval nagyon fiatal vagy szval még 16 éves korig normalis az ilyen en is igy vtam volt felevig semmi 15 evesen kaptam egy gyogyszert harom honapig szettem es bealt. szval mondom bele fér még a két hét is. viszont ha szexelsz es nem vedekezel akkor...
2018. febr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15 évesen ha néha-néha kimarad, az sem baj. 3 nap meg bármikor belefér.
2018. febr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És miért a terhesség kategóriába írtad? Védekezés nélkül szexeltél? Akkor azért nem ártana egy teszt! Igen, normális lehet simán ennyi idősen a késés, de ha szexuális életet élsz és nem védrkeztek megfelelően akkor lehet terhesség. Neken ilyenkor már rendszeres volt, 2,5 éve menstruáltam már.
2018. febr. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen védekeztünk es idoben ki leppet csinaltam egy textet negativ lett... Szeirntem fel faztam vagy a sok ideg szint vizsga elott alok vagy natha pasz... Mi lehett
2018. febr. 28. 11:58
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

15 evesen dugjal...

Az jo hogy negativ lett a text. Kb a vizsgad is olyan lesz.

Irni nemtud de a labat mar szettarja.

Gratulalok!

2018. márc. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!