Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem, hogy senki sem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy senki sem elég jó, ezért nincsen senkim. Mit tegyek? Mi erre a megoldás? 17/F Leírásban bővebben!

Figyelt kérdés

Tehát 17 éves fiú vagyok és még nem volt barátnőm. Most nem arról van szó, hogy nem nézek ki jól, vagy bármi probléma lenne velem, nem, nem ez az oka, ez az én saram és ezt szeretném bővebben leírni.

Szóval bármikor amikor látok egy lányt, vagy dumálok egyel, akkor nagyjából kiismerem és sohasem fűzöm senkivel komolyabbra a kapcsolatot. Valami olyasmi érzés van bennem, hogy jó-jó, minden megvan benne ami kell nekem, DE biztosan lesz majd olyan, akinek szebb az arca, vagy jobb az alakja, esetleg egyedibb a stílusa vagy maga a személyisége, vagy magabiztosabb, tehát mindig arra várok, hogy több és több legyen. Ezért most nincsen senkim és nem is tudok senkire irigykedni amiatt, hogy milyen barátnője van, mivel benne is találok valami hibát, ahogy mindenki másban. Tudom, mondták már, hogy próbáljam a pozitívumokat nézni bennük, azt nézzem, hogy mi a jó és ne azt, hogy mi a rossz, de mindennel így vagyok, hogy először a hibát találom meg önkéntelenül.

Erre mi a megoldás? Mit lehet tenni? Min változtassak? Hogyan gondolkodjak? Kérlek segítsetek, mert már nagyon vágyok egy lányra.



2018. júl. 13. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyikbe se voltál szerelmes, plusz éretlen vagy még egy kapcsolathoz.
2018. júl. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Erre az lesz a megoldás, hogy egyszer csak lecsap rád villámként a szerelem - és eszedbe sem jut válogatni, kritizálni. Lehet hogy meghódítod a lányt és ő is szerelmes lesz, de előfordulhat, hogy a lány akibe te halálosan szerelmes leszel - benned hibákat észlel, hogy mit akar ez a kis hülye majom. Akkor megérezheted, mit éreznek mások, mikor kritizálod őket, és hibáikat keresed.

De hát az élet már csak ilyen tanítómester.

2018. júl. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom, hogy adj le az elvárásaidból, mert nem kell. Max, amikor már közel vagy a harminchoz/negyvenhez :D

Na de komolyan, meg fogod találni azt a lányt, akinek nem látod a hibáit, vagy legalábbis nem látod őket hibának. Hihetetlenül hangzik, tudom, de ez van. Szeretni fogod úgy, ahogy van :)

2018. júl. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az utolsónak teljes mértékben igazat tudok adni, ráérsz még vele. Nekem sem volt majdnem 19 éves koromig barátnőm, pedig lett volna rá lehetőségem nekem is, aztán pedig találkoztam egy rendezvényen egy lánnyal elkezdtünk beszélgetni lényegében a semmiről és 2 hónap után összejöttünk :)
2018. aug. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!