Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találjak meg valakit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak meg valakit akinek csak a lakhelyét tudom?

Figyelt kérdés
olaszországban a reptéren találkoztam valakivel, nagyon megtetszett de nem volt időm vele megismerkedni. most csak rá gondolok és hogy hogyan találhatnám meg, tudom ez az infó ehhez édes kevés de hátha van remény, esetleg facen, instán, snapen

2018. júl. 16. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Keress rá instán a lakhelyére és nézd meg, hogy kik jelentkeztek be onnan. A képről meg tuti felfogod ismerni.

16F

2018. júl. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mármint hogy keressek egy városra instán?
2018. júl. 17. 23:42
 3/4 A kérdező kommentje:
egyébként ő olasz, Milánó bergamo reptéren találkoztunk és budapestre jött
2018. júl. 17. 23:45
 4/4 A kérdező kommentje:
ennyi kép között nehéz lesz megtalálni :DD
2018. júl. 17. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!