Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vannak ilyen lányok? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak ilyen lányok? Vagy esélytelen, hogy találjak valaki ilyet?

Figyelt kérdés

Szóval még sosem volt senkim, és már nagyon vágyom rá, de sajnos senki sem hajlandó egy picikét megismerni :(


Nekem fontos a romantika, nem szeretem a nagyon ,,tinip*csa'' lányokat.


Fontos számomra, hogy megértő legyen, hogy érdeklődjön a dolgaim iránt. Plusz az ilyen lányok jönnek be, akikkel lehet mély dolgokról beszélni, filozofálgatni, lelkizni, akik ilyen széplelkűen aranyosak.

Na egyszóval egy olyan lányra vágynék akiben megért és komoly kapcsolatot szeretne.

Külsőre viszont nincsenek nagy elvárásaim.

De valahogy ha megpusztulok sem találok ilyen lányt, akivel eddig találkoztam az mind felszínes volt meg hideg, semmi szépség nem volt bennük, csak ez a mai tucat dolog... Nem akarok általánosítani, de tényleg csupa olyannal találkoztam, akinek az élet abból áll, hogy minnél magasabban legyen a tinik hierarchiájában, bulizzon, pasizzon.

Hol tudnék találkozni ilyen lánnyal? Van erre bármi esély, vagy túl nagyok az elvárásaim? Ha igen, hogyan adjak lejjebb belőlük, hogy ne érezzem kudarcnak/megalkuvásnak? Lehet, hogy soha nem lesz senkim?



2018. júl. 15. 21:06
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
29%
Hol laksz? Elég megyét írnod, ha várost nem akarsz.
2018. júl. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonló vagyok. Lelkizni lehet velem,és nem vagyok egyáltalán tinipcsa. Külsőm az nem is a legszebb. Egyébként én sem kellek egy fiúnak sem :(
2018. júl. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
100%
Jelen.
2018. júl. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 egyre ***** válasza:
23%
Ez egy válasz.
2018. júl. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
78%
Hát, rám nagyából illik az amit leírtál. Nyugi azért vannak ilyen lányok. :)
2018. júl. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
60%

Vagyunk azért néhányan.:)

Én is ilyesmi szerzet volnék, de jelenleg nem szeretnék ismerkedni, most vagyok túl egy szerelmi csalódáson.

De tetszik, hogy vannak még olyan érzékeny fiúk, mint te.:)

Tuti, hogy találsz majd egy aranyos lányt.:)

Esetleg próbálkozz olyan lányoknál, akik művészlelkek. Ők érzékenyek.:)

Vannak ilyen művészetes fb csoportk is.

Hajrá!:)

2018. júl. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
20%

én is ilyen fiu vagyok, és mondok egy tippet, beszelgess ismerkedj (17/f am), igaz akit eddig en talaltam az foglalt volt

vagyis neked tobb szerencset :D


és hidd el pl tesom (most éretségizet)

oszt tarsa sztem naon jo csaj, és ő se a bulis ... vagyis vannak még lányok :D

2018. júl. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
20%
Nekem se volt:(
2018. júl. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim válasza:
100%
Persze, hogy nem esélytelen. Vannak ilyen lányok, csak nehezebb találni. Én se vagyok bulizós, felszínes lány.
2018. júl. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
11%
Tinder meg instagram tele van ilyenekkel
2018. júl. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!